Donnarumma: Nie mogłem spać po tym meczu

Donnarumma: Nie mogłem spać po tym meczu

Gianluigi Donnarumma udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co bramkarz Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Porażka po takim meczu pali nas od środka. To był dla nas przykry dzień. Nie mogłem spać po tym meczu. Wczoraj widziałem, że zespół daje z siebie wszystko. Przepraszam wszystkich, szczególnie naszych fanów. Musimy podążać za naszym trenerem, ponieważ dobrze pracujemy i mamy dobre pomysły na grę. Musimy za nim podążać.

Powinniśmy lepiej się zachować po stracie pierwszej bramki. Musimy nad tym popracować. Gdybyśmy utrzymali nasz kolektyw, moglibyśmy wrócić do domu z zupełnie innym rezultatem.

O tym, co należy poprawić:

 Musimy kontynuować naszą pracę i nie poddawać się. Do momentu utraty pierwszej bramki, widzieliśmy świetną grę w wykonaniu Milanu. Powinniśmy wcześniej zamknąć to spotkanie. Musimy podążać za trenerem. To właściwa droga. 

O Giampaolo:

Mamy świetnego szkoleniowca. Przepraszam za wczorajszą porażkę. Wczoraj rozegraliśmy świetny mecz i nie zasłużyliśmy na porażkę. Wszyscy stoimy za nim murem. To normalne, że na początku wprowadzenie pewnych pomysłów w życie jest trudne i wymaga wysiłku. Podobnie jest z nowymi zawodnikami. Musimy kontynuować naszą pracę i podążać za nim. 

Komentarze

  • avatar
    Jaca
    Trzeba przyznać, że Donek to pokorny młody człowiek, a przynajmniej tak się wypowiada. Oby więcej nie było cyrków z Raiolą i zostanie naszą kolejną legendą, mimo słabej postawy w ostatnim meczu.