Donnarumma: Jestem bardzo dumny z reprezentowania drużyny narodowej

Donnarumma: Jestem bardzo dumny z reprezentowania drużyny narodowej

Gianluigi Donnarumma udzielił wywiadu dla Rai Sport. Oto, co bramkarz Milanu miał do powiedzenia:

O drużynie narodowej:

Jestem szczęśliwy, że tutaj jestem. Dziękuję trenerowi za zaufanie. Jestem bardzo dumny z reprezentowania drużyny narodowej. Myślę, że to marzenie wszystkich dzieci, które wiążą przyszłość z piłką nożną.

O odnowieniu umowy z Milanem:

Było to dla mnie bardzo trudne. Moja rodzina i moja dziewczyna pomogły mi, zawsze były blisko mnie. Pomagały mi iść do przodu, nie patrząc się na innych.

O Higuainie:

To świetny zawodnik. Po meczu przeprosił nas i prasę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to spotkanie było dla niego bardzo ważne. Ważne jest, że zrozumiał swój błąd i nie zamierza go powtórzyć. Potem rozmawiał z sędzią i przeprosił go za całe zajście. Dało się zauważyć, że jest mu bardzo przykro. Podszedłem do niego i przez chwilę pocieszałem go. Higuain musi zachować spokój i dać nam swoją wielką rękę. Jestem pewien, że to zrobi.

O Cutrone:

On jest świetnym zawodnikiem, jest głodny gry i bramek,  chce podbijać świat i robić wielkie rzeczy z reprezentacją do lat 21. Mamy nadzieję, że zobaczymy go ponownie w dorosłej reprezentacji. Jestem pewien, że stanie się on świetnym zawodnikiem, na którego będziemy mogli liczyć.

O meczu Włochy vs Portugalia:

Będziemy grać przeciwko Portugalii na własnym terenie. Tym razem będziemy grać na wielkim stadionie, w naszym domu. Jestem pewien, że nasi fani udzielą nam wielkiego wsparcia. My zaś zrobimy wszystko, aby wygrać ten mecz i mamy nadzieję, że uda nam się zająć pierwsze miejsce w grupie.

Komentarze