Di Marzio: Zlatan chętnie wróci do Rossonerich

Di Marzio: Zlatan chętnie wróci do Rossonerich

Gianluca Di Marzio po raz kolejny w ostatnim czasie wypowiedział się na temat działań Milanu na rynku transferowym. Oto, co dziennikarz miał do powiedzenia:

Milan szuka wzmocnień na rynku transferowym niemal na każdej pozycji. Wzmocnienie pomocy może być dla nich priorytetem. W tej formacji potrzebne są wzmocnienia, szczególnie, że Biglia i Bonaventura odnieśli poważne kontuzje.

Z powodu zmiany formacji, Milan będzie potrzebował nowego napastnika i mowa jest tutaj o Ibrahimoviciu, który jest okazją na rynku transferowym. Wszystko zależy teraz od Milanu, który będzie musiał zdecydować czy zamknąć tę operację czy nie.

Los Angeles Galaxy chciałoby zatrzymać go w klubie, ale oni również chcą szczęścia Zlatana. Jeśli Ibra poprosi ich o transfer do Milanu, nie staną mu na drodze i nie zablokują tego transferu. On czuje się dobrze w Los Angeles, a jego relacje z klubem są bardzo dobre. Telefon od Leonardo i Milanu może jednak zmienić wszystko. Transakcja nie jest jeszcze zakończona, ale Zlatan chętnie wróci do Rossonerich.

Komentarze