Di Marzio: Zespół nie będzie się składać tylko z młodych zawodników, których należy odkryć i docenić

Di Marzio: Zespół nie będzie się składać tylko z młodych zawodników, których należy odkryć i docenić

Gianluca Di Marzio wypowiedział się dla Sky Sport na temat Milanu. Oto, co włoski dziennikarz miał do powiedzenia.

O trenerze: 

Milan jest w stałym kontakcie z Giampaolo.

O kierownictwie:

Maldini nadal poszukuje ważnych osób, które zostaną uwzględnione w skład nowego zarządu. Jego pierwszym wyborem pozostaje Igli Tare, ale działacz ekipy Biancocelestich nie wydaje się być skłonny do opuszczenia Lazio.

O mercato:

 Jeśli chodzi o mercato, mogę powiedzieć, że zespół nie będzie się składać tylko z młodych zawodników, których należy odkryć i docenić. Będzie w nim kilka doświadczonych i ważnych elementów. Na konkretne nazwiska trzeba będzie jednak trochę poczekać.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Co będzie, to będzie. W ogóle przestałem się już napalać na te wszystkie nowe projekty odbudowy Milanu. Gazidis przynajmniej nie obiecuje od razu gruszek na wierzbie, jak robił to Fassone.
 • avatar
  Lisu
  Dwa sezony napinki nie dały nam więcej niż LE. Może w tym, w którym nie zanosi się na wielkie transfery, coś ruszy. Liczę na Giampaolo, mam pozytywne przeczucie
 • avatar
  arczi
  Przynajmniej w każdym meczu będą emocja jak kiedyś tylko w meczach z czołówką. Milan nie będzie już faworytem i każde zwycięstwo będzie nas cieszyć bo do porażek już się przyzwyczajamy od kilku lat. To pesymistyczna opcja, która na pewno się nie spełni. Milan będzie miał młody skład z kilkoma doświadczonymi zawodnikami więc wygra wszystko ;-) bo czy jakość tych zawodników się liczy? chyba nie bo za czapkę gruszek to jakość będzie ciężko kupić.