Di Marzio: Wraca temat Deulofeu

Di Marzio: Wraca temat Deulofeu

Gianluca Di Marzio informuje, że Gerard Deulofeu wyraża ponowną chęć gry dla Milanu.

Hiszpan wysłał klubowi z via Aldo Rossi pewne sygnały świadczące o zainteresowaniu zakładania koszulki Milanu w przyszłym sezonie. Rossoneri analizują sytuację zawodnika i oceniają możliwość jego transferu na San Siro. 

Ze względu na spadek Watfordu do Championship, odejście 26-latka z ekipy The Hornets jest dość prawdopodobnym scenariuszem. Z powodu zerwania więzadła krzyżowego przedniego, Hiszpan będzie gotowy do gry w okolicach września. Jakiś czas temu, Watford wyceniał Deulofeu na 40 mln euro.

Zawodnik
Liczba spotkań
Minuty na boisku
Bramki
Asysty
Długość umowy
Gerard Deulofeu
30
2142
4
5
30.06.2023

Komentarze

 • avatar
  Krzychu
  Watford powinien się cieszyć jak dostanie 20 baniek - 40 nikt nie da za zawodnika spadkowicza, w dodatku takiego z zerwanym więzadłem...
  Deulofeu fajny grajek ale obecnie chyba nie jest nam potrzebny, mamy Rebicia, Leao, od biedy jest też Hakan i Lucas na tę pozycję. Lepiej byłoby spożytkować te pieniądze na jakiegoś perspektywicznego napadziora w stylu Ibry albo dobrego prawego obrońcę.
 • avatar
  UEFA
  po co nam on teraz mamy Rebicia i Leao na lewej. musimy szukac kogos na prawa strone bo Samu i Selem. to chyba nie podolaja