Di Marzio: O piłkarzach Milanu słów kilka

Di Marzio: O piłkarzach Milanu słów kilka

Gianluca Di Marzio postanowił wypowiedzieć się na temat przyszłości czterech zawodników ekipy Rossonerich: Davide Calabrii, Patricka Cutrone, Andre Silvy i Suso. Oto, co włoski żurnalista miał do powiedzenia:

Davide Calabria:

Pomimo wielu ofert, wychowanek Milanu zostanie w swoim macierzystym klubie. W najbliższym czasie Włoch ma związać się nową umową z obecnym pracodawcą

Patrick Cutrone:

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania Milan-agent Cutrone. Rossoneri mogą sprzedać 21-latka o ile na stole pojawi się minimum 25 mln euro. Jednym z klubów, ktory myśli o zakontraktowaniu Włocha jest Fiorentina. 

Andre Silva:

Portugalczyk wróci w lipcu do Milanu. Ma on otrzymać szansę na pokazanie swoich umiejętności od Marco Giampaolo.

Suso:

Jak na razie Hiszpan zostaje na San Siro. Skrzydłowy zespołu Il Diavolo ma być testowany jako drugi napastnik i trequartista.

Komentarze

  • avatar
    Pato
    Martwi trochę brak chemii między Piątkiem a Suso. Oby to zmienili, o Piątka bym się nie martwił, bardziej o Suso. Silva bardzo dobrze ze ma dostać szansę, musi zostać jezeli ma być gra na dwóch napastników, Piątek-Cutrone nie wystarczą (Cutrone ciągle za słaby na pierwszy skład), a Silva to dalej czołówka jezeli chodzi o talent - wierzę że pod Giampaolo obok Paquety się odnajdzie..