Di Marzio: Nie martwiłbym się o formę Milanu

Di Marzio: Nie martwiłbym się o formę Milanu

Gianluca Di Marzio gościł w studio telewizji Sky. Jednym z tematów poruszanych we wspomnianej stacji była gra Milanu. Oto, co żurnalista miał do powiedzenia w tej sprawie:

Widzę, że Milan gra bardzo dobrze i nie martwiłbym się o ich aktualną formę. Jeśli grasz dobrze, może się zdarzyć, że nie wygrasz meczu, ale w dłuższej perspektywie zaczną w końcu zwyciężać.

Komentarze

 • avatar
  Ci, co twierdzą, że Milan gra dobrze, chyba inne mecze oglądają. Dla mnie, ta drużyna gra po prostu brzydko. I do tego bez pomysłu. Można grać mało efektownie, jak np. Grecy na Euro 2004, ale musi być w tym jakiś zamysł. Milan, mało że gra antyfutbol, to do tego nie ma w tym za grosz jakiejkolwiek myśli. Po prostu wychodzą na boisko, a cała reszta to czysty przypadek.
  • avatar
   PaprykszyszkaACM
   Zgadzam się, niestety ;)
  • avatar
   adamos
   taktyka jedna podaj do Hakana, Suso i wrzuć może z tego coś wyjdzie...
 • avatar
  karp_fso
  Jeszcze kilka dni temu podniecali się, że "NO TAKI MILAN JAK Z ATALANTĄ TO MOGĘ OGLĄDAĆ" i do gola na 2-2 nikt nie narzekał na styl XDDD Hipokryci. W żadnym wypadku nie bronię Gattuso, ale trzeba być ślepym, żeby zauważyć, że problem nie leży w taktyce, a psychice zawodników. A jeśli nawet Gattuso nie potrafi wbić tym zawodnikom odpowiedniej mentalności, to nie wiem czy ktokolwiek byłby w stanie. Z tym klubem i z tymi graczami jest problem i kolejne zmiany trenerów w niczym nie pomogą.