Di Marzio: Kolejne opcje do wzmocnienia pomocy i ofensywy Rossonerich

Di Marzio: Kolejne opcje do wzmocnienia pomocy i ofensywy Rossonerich

Gianluca Di Marzio przedstawił profile trzech zawodników, którymi zainteresowanie wyraził klub z via Aldo Rossi w ostatnim czasie. Oto i one:

Rodrigo De Paul (Udinese):

Milan prowadzi  rozmowy z Argentyńczykiem w sprawie transferu podczas zimowego mercato.  Jak dowiedział się włoski żurnalista, na poniedziałek zaplanowano  spotkanie z otoczeniem 24-latka. 

De Paul  występuje na pozycji lewego napastnika, ale może grać też jako prawy napastnik i ofensywny pomocnik. W tym sezonie wystąpił w 15 spotkaniach,  podczas których zdobył 5 bramek i zaliczył 3 asysty. Jego umowa z  Udinese obowiązuje do 30.czerwca 2023 roku. Argentyńczyk nie posiada  paszportu UE. 

Donny van de Beek (Ajax)

Ekipa  Rossonerich wyraziła zainteresowanie młodym Holendrem, ale jak na razie  nie ma informacji o jakichkolwiek negocjacjach między stronami.

Van de Beek występuje jako środkowy pomocnik. Może występować także jako  defensywny pomocnik i ofensywny pomocnik. W  obecnej kampanii 24 razy  pojawił się na boisku. Zdobył 6 bramek i 2 asysty. Jego kontrakt z  obecnym pracodawcą jest ważny do 30.czerwca 2022 roku.

Wissam Den Yedder (Sevilla)

Francuz występuje na pozycji środkowego lub cofniętego napastnika. Obecny sezon  może zaliczyć naprawdę do udanych: 10 bramek i 5 asyst w 17  spotkaniach. Jego umowa z andaluzyjskim klubem jest ważna do 30.czerwca  2021 roku. 

Komentarze