Di Marzio: Klub z Serie A myśli o Kessie

Di Marzio: Klub z Serie A myśli o Kessie

Gianluca Di Marzio informuje, że Franck Kessie znalazł się na celowniku Fiorentiny.

Fiołki poszukują wzmocnień na środku pomocy. Zawodnik ekipy Rossonerich stał się jednym z celów klubu z Florencji podczas zimowego mercato. Oprócz 22-latka, Fiorentina myśli o Emre Canie czy Seko Fofanie. Na ten moment najłatwiejszą operacją do wykonania jest ta z udziałem ostatniego z wymienionych zawodników. 

W tym sezonie Kessie rozegrał 12 spotkał i spędził na boisku 900 minut. W tym czasie zdobył jedną bramkę. Umowa piłkarza z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, na mocy której zarabia 2,2 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  sheva7acm
  35 mln i pa pa
  • avatar
   Kamilo
   Fiorentina tyle nie da, co więcej nawet z 20 mógłby być problem. Jedyny sensowny pomysł to jakaś wymiana, ale Chiesa raczej niedostępny, może Castrovilli, ale czy jego przyjście by dało nam zmianę w grze?
 • avatar
  MK92
  Niby Kessie ma atuty w postaci żelaznych płuc i dobrych odbiorów, ale jak już ma coś zrobić z piłką, to brakuje mu strasznie głowy. Jakiś tam talent Franck posiada, ale też właśnie zbyt często irytuje swoją grą do przodu oraz strzałami na oślep i chyba już niestety szans na poprawę nie widać. Jak dla mnie może odejść nawet tej zimy.
 • avatar
  Lasy7
  Emre Cana widział bym u nas...
 • avatar
  arczi
  Wszystko pięknie tylko kto za Franka?