Di Marzio: Kabak nie dla Milanu

Di Marzio: Kabak nie dla Milanu

Gianluca Di Marzio donosi, że Ozan Kabak wybrał Schalke 04 na swojego przyszłego pracodawcę.

Turek powinien podpisać umowę z niemieckim klubem w najbliższą sobotę.

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  I tak będzie niestety z większością ludzi przymierzanych do Milanu
 • avatar
  Pato
  Szkoda, pasował...
 • avatar
  swiety33
  Miara upadku tego klubu od 2012 roku. Torreira zostanie w Arsenalu, Ceballos pójdzie do Arsenalu, Veretout wybierze Rome, Kovacic ma być wykupiony przez Chelsea, Pellegrini zostanie w Romie albo wybierze Inter i tak dalej i tak dalej. Teraz będzie bajdurzenie o Fekirze, który i tak na nas się wypnie.
 • avatar
  Tadacm
  Szkoda, ale co tam. Na chwilę obecną musimy się przyzwyczaić. Dopuki nie zbilansuje się budżetu i nie będzie LM o dobrego grajka będzie ciężko. Widać kilka lat bałaganu w zarządzaniu klubem robi swoje. Teraz rolą nowego zarządu jest to naprawić.
 • avatar
  Bernardos1983
  I co będziemy teraz płakać i pisać jak to nasz klub upada?? Trzeba próbować to nic nie kosztuje(prawie nic:-)), ciągle tylko narzekania że nasz klub upada!! trzeba uzbroić się w cierliwość nie od razu Rzym (lazio, roma) zbudowano bo niby tam jest wszystko fajnie zarządzane. Przestańmy narzekać i bądźmy cierpliwi dajmy czas nowym władzom, nowemu zarządowi i przede wszystkim nowemu trenerowi skoro daliśmy czas jego wielu poprzednikom!!!
 • avatar
  Paolo03
  Spokojnie, przecież to że wybrał Schalke nic nie znaczy. Nie był by pierwszym wyborem tak czy siak więc nie płaczmy z tego powodu. Wybrał Schalke ponieważ nie będzie się musiał uczyć języka i ma szansę rozwoju bo z takiego klubu może się piąć dalej po szczeblach Bundesligi. Znajdziemy kogoś innego ,Forza Milan!!
 • avatar
  Slaviio
  I dobrze nie przekonywal mnie od początku spekulacji
  • avatar
   Bernardos1983
   no a jest ktoś kto Ciebie przekonuje?? ciagle marudzisz. Możę dołóż troche grosza to kupimy de lighta ??
  • avatar
   Slaviio
   turki to zla inwestycja widaca po hakanie