Di Marzio: Gattuso odejdzie z Milanu [Aktualizacja]

Di Marzio: Gattuso odejdzie z Milanu [Aktualizacja]

Gianluca Di Marzio informuje, że Gennaro Gattuso nie będzie trenerem Milanu w przyszłym sezonie.

 Decyzja w tej sprawie zapadła po dzisiejszym spotkaniu z Ivanem Gazidisem w Casa Milan.

[Aktualizacja]

Alfredo Pedulla donosi, że Gennaro Gattuso jutro zrezygnuje z pracy na stanowisku pierwszego trenera Milanu. Umowa z 41-latkiem ma zostać dobrowolnie rozwiązana. Włoch nie otrzyma żadnej odprawy. Opiekun Rossonerich weźmie dla siebie "jedynie" 550 tysięcy z należnych mu 5,5 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  kusniak90
  Oby to była prawda. Nie wiem jak trzeba być ślepym żeby zastanawiać się czy Gattuso powinien zostać. Nie chodzi już nawet że nie osiągnęliśmy eliminacji do LM, bo szczerze 5 miejsce i otarcie się o LM to jest progres, ale sama gra to jest jakiś dramat... brak stylu i pomysłu w każdym meczu. Na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć mecze Milanu, które fajnie się oglądało.. reszta to męka.
  • avatar
   szewa777
   Tak, a kogo proponujesz? Bo mówi się że Jardim , Inzaghi, i Giampaolo, nie widzę co się dzieje, zaczyna się korporacyjny ład w Milanie, kolejny będzie Maldini , Leonardo i zaczynamy od nowa, skończyło się myślenie o Trofeach , teraz najważniejsze są tabelki w Excelu i finanse na plusie. donnaruma , Romagnoli odejdą. Przyjdzie Jardim wyleci za pół roku.
  • avatar
   szewa777
   Gattuso is leaving Milan for the same reasons as Leonardo, which is not agreeing with Gazidis on the direction of a young Milan (thus less ambitious). [Sky] dokładnie to mam na myśli.
  • avatar
   kusniak90
   Kogo proponuję ? Trenera a nie amatora, osobę która nie ma pojęcia o taktycznym podejściu do tematu. Jak Ci się podobała gra Milanu to okej, ja osobiście uważam że kopanie się po czole i cofanie co chwilę piłki do bramkarza to słaba taktyka, no i laga na napastnika bo czasem się uda i jest bramka. No nie takiego Milanu oczekuję.
 • avatar
  Cleaver
  Piękna wiadomość z rana :)
 • avatar
  Cleaver
  Choć jeżeli to jest z tego powodu co napisałeś wyżej Szewa, to może być różnie. Ten Gazidis przyszedl z obcego srodowiska i chce swoje zasady narzucić. Troche mi sie to nie podoba.