D'Amico: Juventus chce transferu Higuaina do Chelsea

D'Amico: Juventus chce transferu Higuaina do Chelsea

Agent piłkarski, Andrea D'Amico wypowiedział się dla Sky Sport na temat Gonzalo Higuaina. Oto, co miał on do powiedzenia:

Higuain dołączy do Chelsea w ciągu najbliższych kilku dni. Juventus chce, aby tak się stało. Dalszy pobyt w Milanie może obniżyć wartość piłkarza, który może nie zostać wykupiony przez Rossonerich i tym samym wróciłby do Bianconerich. Juventus miałby wówczas problem z wytransferowaniem piłkarza z odpowiednim zyskiem. Juventus chce, aby Higuain ponownie ocenił całą sprawę, aby uniknąć tej sytuacji. Juventus jako pierwszy naciska Argentyńczyka do transferu do Chelsea. 

Komentarze

 • avatar
  Cyzinho
  Niech jutro walnie im ze trzy bramki to zmienią śpiewkę.
 • avatar
  kusniak90
  Sytuacja śmieszna to co robi Juventus, ale w zasadzie to dalej jest ich gracz. Ponadto my się też kiepsko zachowujemy nie dementując niczego, nie dziwię się Gonzalo.. on ma juz swoje lata, a jego wykup jest uzależniony od awansu do LM.
 • avatar
  MK92
  To wszystko już zbyt daleko zaszło, żeby Igła został na wiosnę w Milanie...
  • avatar
   Kris1908
   Z Gigio też kiedyś daleko zaszło a nawet dalej i został, wiec jest nadzieja
  • avatar
   MK92
   Z tą różnicą, że Gigio miał wtedy 18 lat, a Higuain ma teraz 31 i nie może sobie pozwolić na czekanie.
 • avatar
  Cleaver
  Zgodnie z zasadą - Milan niszczy napastników :)
 • avatar
  GiveMeReason
  A ja chcę wygrać w lotto. Jak chcą go zabrać to niech oddają 18 mln.
 • avatar
  Bartol
  Jestem za odejściem Higuaina z A.C. Milan. Uważam, że nie wniósł nic ciekawego do gry, ma swoje lata, a te rączki, które często podnosi jak mu nic nie idzie to przykre (profesjonalista). Cutrone zasuwa nie ma dla niego straconych piłek. Powinni dać więcej czasu Silvie z Cutrone w ataku, a nie inwestować w Higuaina. Benzema mi też przypomina stylem Higuaina obaj są takimi "nygusami" na boisku. Jak mają dzień to wrzuca po 2-3 bramki, a poźniej pół roku przerwy i machanie rączkami, że nie dostają piłek. Inna sprawa, że w Milanie za bardzo tez nie ma kto dogrywać..... Pozdrawiam!
  • avatar
   wabik
   ja też myślę że Higuain powinien odejść. Uważam że wiele nie stracimy gdy Cutrone będzie grał w miejscu Higuaina. Forza Milan