Dalot: Mamy wszystko czego potrzeba, aby dalej się rozwijać

Dalot: Mamy wszystko czego potrzeba, aby dalej się rozwijać

Diogo Dalot udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co Portugalczyk miał do powiedzenia. 

O grze dla Milanu:

 Jestem tutaj szczęśliwy. Ostatnio rozegraliśmy świetne spotkanie i odnieśliśmy ważne zwycięstwo. Przy okazji zdobyłem bramkę i asystę. Jestem z siebie bardzo zadowolony. Każdego dnia ciężko pracuję i staram się wrócić do właściwej formy. Czuję, że każdego dnia radzę sobie coraz lepiej i poprawiam swoje umiejętności. Jestem we właściwym miejscu. W Milanie mogę cieszyć się grą.

O Ibrahimoviciu:

 Kiedy masz w zespole takiego zawodnika jak Zlatan, zespół może się tylko rozwijać. Taki zawodnik w kilka sekund może zmienić oblicze zespołu  i wpłynąć na przebieg spotkania. Jego kariera mówi sama za siebie i nie sądzę, żebym musiał go komukolwiek przedstawiać. Posiadanie w zespole takiego zawodnika to powód do dumy i radości. Jego doświadczenie wpływa na oblicze zespołu. Dzięki niemu możemy się wiele nauczyć. Jego statystyki w wieku 39 lat są niesamowite.

O Piolim:

Pioli jest kimś więcej niż trenerem. Pioli to nasz kapitan. Jego podejście do zespołu i wykonywana praca są fantastyczne. Dzięki niemu jesteśmy głodni zwycięstw i każdy zawodnik jest gotowy do gry.

O przyszłości:

 Zobaczymy, co się wydarzy pod koniec sezonu. Jestem skupiony w stu procentach na Milanie i nie chcę myśleć o niczym innym. 

O zespole:

Nasz zespół jest fantastyczny. Statystyki mówią same za siebie. Do tej pory osiągnęliśmy dobre rezultaty. W czasie treningów panuje dobra atmosfera i jest odpowiednia mentalność. Nie stawiamy sobie żadnych granic. Mamy wszystko czego potrzeba, aby dalej się rozwijać.

Komentarze