Dalot: Jestem zadowolony z tej decyzji

Dalot: Jestem zadowolony z tej decyzji

Poniżej prezentujemy wypowiedź Diogo Dalota z dzisiejszej konferencji prasowej.

O defensywie:

 Zawsze można coś poprawić w swojej grze. Chcę poprawić swoją grę zarówno w defensywie i jak i w ofensywie. Milan jest właściwym miejscem, aby to zrobić. Muszę kontynuować swoją pracę i zachować swoją mentalność. Mam nadzieję, że w Milanie stanę się kompletnym zawodnikiem.

O ulubionej pozycji:

 W swojej karierze grałem na różnych pozycjach. Mogę grać jak lewy lub prawy obrońca. Najlepiej czuję się na prawej stronie boiska, ale jestem gotowy do gry na innych pozycjach. W zespole dobrze mieć wszechstronnych zawodników.

O doświadczeniu:

 Kiedy grasz w takim klubie jak Manchester United to zdobywasz dużo doświadczenia. Mam nadzieję, że moje umiejętności przydadzą się zespołowi. Milan i Manchester United to dwa wielkie zespoły.

O sobie:

 Lubię pracować i doskonalić swoje umiejętności. Technika i mentalność to tylko niektóre moje zalety.

O derbach:

 W drodze na stadion zaniemówiłem. Widok tak wielu kibiców był czymś niesamowitym. Ich wsparcie było odczuwalne podczas meczu i po jego zakończeniu. Mam nadzieję, że San Siro wkrótce będzie pełne kibiców.

O Leão:

 W sobotę rozegrał świetne spotkanie. To silny zawodnik. W tym sezonie może być kluczową postacią dla zespołu.

Dlaczego wygrałeś Milan?

 Kiedy usłyszałem o zainteresowaniu Milanu, byłem bardzo szczęśliwy. Jestem zadowolony z tej decyzji. Nie wiem, co wydarzy się w przyszłości. Myślę tylko o Milanie. Mam nadzieję, że osiągniemy wszystkie nasze cele.

 Kto był Twoją inspiracją?

 Było wielu takich zawodników. Jednym z nich był Dani Alves, który podsycił moje marzenia o grze na prawej obronie.

Komentarze