Czterech Rossonerich w kadrze Włoch

Czterech Rossonerich w kadrze Włoch

Roberto Mancini powołał 28 zawodników na najbliższe spotkania przeciwko Ukrainie (10.października) i Polsce (14.października). Wśród wyróżnionych znaleźli się zawodnicy Milanu: Gianluigi Donnarumma, Alessio Romagnoli, Giacomo Bonaventura oraz Patrick Cutrone. 


Poniżej prezentujemy pełną kadrę Włoch na październikowe mecze:

Bramkarze: Cragno (Cagliari), Donnarumma (Milan), Perin (Juventus), Sirigu (Torino).

Obrońcy: Acerbi (Lazio), Biraghi (Fiorentina), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), Criscito (Genoa), D’Ambrosio (Inter), Palmieri (Chelsea), Florenzi (Roma), Romagnoli (Milan)

Pomocnicy: Barella (Cagliari), Bernardeschi (Juventus), Bonaventura (Milan), Gagliardini (Inter), Jorginho (Chelsea), Pellegrini (Roma), Verratti (Paris Saint-Germain)

Napastnicy
Berardi (Sassuolo), Caprari (Sampdoria), Chiesa (Fiorentina), Cutrone (Milan), Giovinco (Toronto FC), Immobile (Lazio), Insigne (Napoli), Zaza (Torino)

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Patrząc na atak, to nie zdziwił bym się gdyby Cutrone zagrał...
 • avatar
  Pożuś
  Nie jestem przekonany co do powołań zawodników Milanu. Bonaventura miewał dużo lepsze okresy i nie był powoływany, teraz gra średnio i otrzymał powołanie. Nie można się dziwić gdy selekcjonerem jest ten przereklamowany trener.
  • avatar
   Jacubinho7
   Mancini nie ma charakteru i przede wszystkim jaj, aby prowadzić kadrę Włoch. Nie ma na nią zupełnie pomysłu. Jak on z tą kadrą remisuje z Polską (Polska nie zagrała Bóg wie co, tylko Squadra Azzurra była taka słaba) to jest naprawdę źle.