Cutrone: W domu mam płyty DVD z wszystkimi jego bramkami

Cutrone: W domu mam płyty DVD z wszystkimi jego bramkami

Patrick Cutrone udzielił wywiadu dla DAZN. Oto, co wychowanek Milanu miał do powiedzenia:

Mój głód gry przekazał mi mój ojciec. Chcę ciągle się doskonalić, chcę być prawdziwym protagonistą. Z tego też powodu często nie czuję się w pełni usatysfakcjonowany, nie cieszę się chwilą. Nawet jeśli coś zrobiłem dobrze, już myślę o tym co zrobiłem źle albo nad tym, co mogę zrobić lepiej.  Następnie myślę o tym, kiedy znowu wrócę na boisko.

O Moracie:

Ma pewne cechy, które bardzo lubię jak na przykład szybkość i umiejętność ustawiania się pod bramką przeciwnika. Zawsze prezentował się dobrze na boisku, podziwiam go.

O Higuainie:

To dla mnie zaszczyt, że mogę z nim trenować. Obserwuję go na treningach i staram się nauczyć nowych rzeczy.

O Inzaghim:

W domu mam płyty DVD z wszystkimi jego bramkami. Jako dziecko bardzo mu kibicowałem i obserwowałem jego grę. Kiedy spotkałem go jako trenera Primavery, niemal natychmiast Udzielił mi porad na temat poruszania się na boisku. Dzięki niemu wiele się nauczyłem.

O możliwości dołączenie do Interu w przeszłości:

Był taki epizod w moim życiu. Byłem wtedy bardzo młody. Potem pojawiła się możliwość gry dla Milanu i nie zastanawiałem się nad tym. Gra dla zespołu, dla którego mocniej bije Ci serce smakuje znacznie lepiej.

O drużynie narodowej:

Myślę, że zostanę zauważony dzięki występom w koszulce Milanu. Jeśli pojawi się telefon od selekcjonera, będę szczęśliwy. W przeciwnym razie skorzystam z powołania do reprezentacji U-21. Gra dla drużyny narodowej jest dla mnie zaszczytem, niezależnie od kategorii wiekowej.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Cutrone może być legendą Milanu na miarę Baresiego czy Maldiniego. A podobieństwo do Pippo Inzaghiego nie tylko w grze, ale również w spontanicznej radości po zdobytych bramkach jest spore.