Cutrone: Dzisiaj zagraliśmy jak wielki zespół

Cutrone: Dzisiaj zagraliśmy jak wielki zespół

Patrick Cutrone wypowiedział się dla Milannews.it i Milan TV po meczu z Sampdorią. Oto, co wychowanek Milanu miał do powiedzenia

Dzisiaj zagraliśmy jak wielki zespół. Miło jest usłyszeć dobre słowo od trenera. Cały zespół chciał wybrać dzisiejsze spotkanie i to nam się udało, pomimo wielu przeciwności losu. Pokazaliśmy, że jesteśmy zjednoczoną grupą i funkcjonujemy jako drużyna.

Krytyka jest częścią futbolu, ale w środę mamy świetną okazję, aby nawiązać walkę o pierwsze cztery miejsca w tabeli. Chcemy przygotować się do tego spotkanie jak najlepiej

Współpraca z Higuainem? Bardzo dobrze się z nim dogaduję. Pipita jest świetnym zawodnikiem i dobrze poradziliśmy sobie w ofensywie. Dzięki niemu udało nam się zdobyć ceny trzy punkty na swoim boisku. Często rozmawiamy ze sobą na boisku i poza nim. Jego radę są dla mnie jak złoto i staram się za każdym razem uważnie go wysłuchać.

Zdobywanie bramek dla Milanu jest czymś niesamowitym. Cieszę się, że mamy tak wyjątkowych fanów, którzy niezależnie od okoliczności są zawsze blisko nas.

Komentarze

 • avatar
  Tomekp
  Jprd, co za brednie.
  Ok. 70 % piłek idzie do Suso i ten już któryś raz z rzędu ratuje tyłek trenera, najpierw Montelli teraz Gattuso. Jak miał strzelać np. w meczu z Arsenalem to nie grał nic.
 • avatar
  adamos
  Sorry ale tylko Patryk Igła i Suseł coś grali reszta to była piach. Suseł i jego wrzutki tego nie da się oglądac jedna mu wyszła na 24 strzał jeden 1 na 8 i uratował posadę Rino.