Costacurta: Przed Milanem długa droga

Costacurta: Przed Milanem długa droga

Alessandro Costacurta udzielił wypowiedzi dla Tuttosport. Oto co legenda Milanu miała do powiedzenia:

Czy uważam pomysł o usunięciu okna transferowego za dobry?

Nie, ponieważ muszą być wyznaczone limity. Bywałem na wielu okresach przedsezonowych, w których brali udział zawodnicy pewni odejścia. To nie było przyjemne. Kiedy liga rusza, negocjacje powinny być zakończone.

Więcej optymizmu wobec Interu niż Milanu?

Zdecydowanie nie, ponieważ Milan musi podążać drogą wyznaczoną przez Maldiniego i Bobana, którzy mają pomysły. Wiem, że ta ścieżka poprowadzi Rossonerich do Ligi Mistrzów.

Co sądzę o drużynie?

Są w niej piłkarze z wielkim potencjałem-Leão, Paquetá, Bennacer, który został najlepszym piłkarzem Pucharu Narodów Afryki. Są młodzi i wierzę w to, że Giampaolo będzie miał pozytywny wpływ na ich rozwój. Jestem ciekawy, bardzo ciekawy. Pozostało 10 intensywynych dni mercato, wiele rzeczy może się jeszcze zmienić.

Komentarze

 • avatar
  fett85
  Potencjał niestety nie jest równy jakości. Przed tymi zawodnikami długa droga. Jeżeli mają talent, charakter i silną psychikę to sobie poradzą. To tyczy się również Krzysia Piątka, zobaczymy w tym sezonie czy się spali czy zrobi krok do przodu. Takie być albo nie być dla tego chłopaka. Milan nie wybacza, czego przykładem jest Cutrone.
  • avatar
   Lisu
   Do tego wszystkiego co napisałeś, dodałbym jeszcze jedną wartość dodatnią - świetny trener.
  • avatar
   szewa777
   Bez potencjału, nie ma jakości uważam. :) a piłkarze jakosciowi na już to tak myślę lekko od 70 mln się zaczynają. :)