Costacurta: Na razie widzę więcej zamieszania niż organizacji

Costacurta: Na razie widzę więcej zamieszania niż organizacji

Alessandro Costacurta wypowiedział się dla Sky Sport po meczu z Hellas Verona. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia

Zachowanie Piątka? To był gest, którego można było uniknąć. Przez jakiś czas w ogóle nie strzelał i był z tego powodu zdenerwowany. Być może zrobił to powodu swoich krewnych.

Wynik? Zwycięstwo Milanu w Weronie to świetny rezultat, który uspokaja nieco przed derbami, chociaż nie było to wzniosłe zwycięstwo. Na razie widzę więcej zamieszania niż organizacji, ale tak często bywa w zespołach, które zdecydowały się na zmianę systemu gry.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Billy Costacurta jak zwykle mądrze mówi. Naprawdę, tyle lat jesteśmy w beznadziei, a tu po trzech kolejkach już niektórzy psy wieszają na Giampalo, jak by nie mogli poczekać cierpliwie przynajmniej do listopada z tak radykalnymi ocenami. Trzeba się pogodzić, że jesteśmy średniakiem i dać trenerowi czas, a nie wiecznie w podświadomości oczekiwać wielkiego Milanu, jaki znamy z odległej już przeszłości. Na razie mamy średnią dwóch punktów na mecz, która ostatecznie gwarantuje awans do Ligi Mistrzów, więc cieszmy się chociaż z tego, skoro pomimo braku stylu punktujemy na oczekiwanym poziomie. Z czasem oczywiście trzeba będzie wymagać więcej, ale nie oczekujmy cudów praktycznie na starcie sezonu. Jeszcze jest sporo czasu na poprawę.
  • avatar
   Bartol
   Pełna zgoda. Trener musi mieć czas, ale również wymagajmy 3x tyle co w innym klubie. Jesteśmy bardzo ututułowanym klubem, a w ostatnich meczach brakło stylu. Można cieszyć się z pkt. ale jesteśmy Milanem, topowym klubem, który wytyczał standardy niedawno. Można przegrać, ale po walce z charakterem. Tego brakuje i za to jest krytyka. Oczywiście, że nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale pewne decyzję na starcie dają dużo do myślenia..... Giampaolo zagrał 3 kolejki składem Gattuso, mając na ławce świeżość i inny potencjał.... Pozdrawiam.