Conti:  Mam nadzieję, że będzie  mi dane spłacić ich zaufanie

Conti: Mam nadzieję, że będzie mi dane spłacić ich zaufanie

Andrea Conti udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto co prawy obrońca Milanu miał do powiedzenia:

 Letnie przygotowania? 

Jest to lato pełne pracy. Ja również uczestniczę w przygotowaniach w porozumieniu z lekarzami i fizjoterapeutami. Muszę trenować na razie w określony sposób z powodu dwóch poważnych urazów, których doznałem ostatnio.

 Miałem tylko 10 dni wolnego, które wykorzystałem na drobną regenerację. Jestem szczęśliwy z powodu pracy, którą wykonałem dotychczas i tej, którą wykonuję obecnie.

Czy wciąż mam pozytywne podejście do pracy?

Oczywiście. Na mojej twarzy da się zauważyć pozytywne myślenie. Lubię spędzać czas z kolegami z zespołu i z nimi trenować. 

 Atmosfera w Milanello?

 Będąc tutaj nigdy niczego mi nie brakowało. Począwszy od szefa kuchni po kierownictwo dostałem wiele słów wsparcia. Takie zachowania sprawiają, że mogę śmiało powiedzieć, że wybrałem dla siebie wspaniałe miejsce do kontynuowania swojej kariery.

 Z kim mam najlepsze relacje w zespole? 

 Staram się mieć jak najlepszy kontakt ze wszystkimi, nawet na wakacjach. Oni są dla mnie jak bracia i odnoszę wrażenie, że znam ich od dłuższego czasu.

 Gattuso?

 Trener jest zawsze skupiony na tym co robi. Mam czasem wrażenie, że on jest nawet gotów wejść na boisko i grać. On wysyła nam wiele pozytywnych sygnałów.  Prosi nas, abyśmy walczyli o wyjściowy skład za wszelką cenę i nigdy się nie poddawali. To motywuje nas do ciężkiej pracy.

 Fani

 Chciałbym podziękować im za udzielone wsparcie. Mam nadzieję, że będzie  mi dane spłacić ich zaufanie, którym mnie obdarzyli i udowodnię swoją wartość na boisku.

 Milanello?

 Być tutaj jest czymś niesamowitym. Niczego nam tutaj nie brakuje. To miejsce jest dla nas bardzo ważne.

Komentarze