Conti: Prezentuję obecnie 70% mojej idealnej formy

Conti: Prezentuję obecnie 70% mojej idealnej formy

Andrea Conti wypowiedział się dla Sky i Milan TV. Oto, co obrońca Milanu miał do powiedzenia:

Straciłem wiele czasu z powodu kontuzji. Chciałbym grać więcej, ale każdy kto gra na mojej pozycji, wykonuje świetną robotę. Wyniki mówią same za siebie. Trener dobrze wie przez co musiałem przejść. W przeszłości również był w podobnej sytuacji. On dobrze wie jak korzystać z moich usług i kiedy pozwolić mi grać.

Pozytywny okres, w którym obecnie się znajdujemy bardzo nam pomaga. Ten entuzjazm odbija się na naszych fanów. W sobotę na San Siro było 60 tysięcy kibiców. To było coś niesamowitego. W sobotę będziemy musieli stawić czoła Chievo.  Musimy potraktować to spotkanie jak finał. Ważne jest, aby zdobyć 3 punkty i kontynuować walkę o Ligę Mistrzów.

Moje samopoczucie? Czuję się teraz dobrze. W meczu z Empoli zagrałem po raz pierwszy przez 90 minut po bardzo długiej przerwie. Jestem świadomy tego, że ciężko będzie mi rozegrać całe spotkanie. Prezentuję obecnie 70% mojej idealnej formy. Jestem gotowy do gry. Trener wie, że może na mnie liczyć. Zawsze daję z siebie wszystko podczas treningów. Kiedy jestem na boisku, staram się wnieść swój wkład w grę drużyny.

Komentarze