Co dalej z Kaliniciem?

Co dalej z Kaliniciem?

La Gazzetta dello Sport informuje, że Nikola Kalinić chce pozostać w Milanie na kolejny sezon.

Chorwat chce zrehabilitować się po niezbyt udanej, poprzedniej kampanii i pokazać swoją wartość na boisku w następnym sezonie. Problemem dla 30-latka może być jednak fakt, że ekipa Rossonerich chciałaby spieniężyć jego kartę i zastąpić go innym napastnikiem.

Najbliższy mundial będzie więc ostatnią szansą dla Kalinicia na przekonanie działaczy zespołu Il Diavolo, aby ci postawili na niego w sezonie 2018/2019.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Dla mnie osobiście nie ma innego rozwiązania jak sprzedaż Kalinicia i odzyskanie jak najwięcej z wydanych 25 mln euro. Może jakiś klub z Chin albo Rosji nam w tym pomoże, oby.
 • avatar
  milanista28
  Milan powinien sie cenic jeslichce wygrywac i nieudolnych pilkarzy powinien sie pozbyc jak najszybciej.
 • avatar
  KAKA22
  Tak jak napisalem we wczesniejszym newsie o Kaliniciu, ze nalepszym rozwiazaniem jest wlasnie, nie to zeby nastrzelal 5 i wiecej bramek na mundialu tylko to zeby nic nie pokazal na mundialu bo tylko to moze otworzyc oczy naszym dzialaczom i przede wszystkim chyba Gattuso.
 • avatar
  Pato
  Gattuso powinien powiedzieć mu wyraźnie po zakończeniu sezonu, że powinien szukać sobie nowego pracodawcy, niestety wolał go wystawiać zamiast Andre Silvy... więc tak się niestety nie stało i Kalinić zostanie, tak jak wyżej... Milan powinien się bardziej cenić.
 • avatar
  MagicMilan1983
  Mam nadzieje ze opusci nasze szeregi jak najszybciej. Chyba tylko Ricardo Oliveira marnowal tyle samo sytuacji co on.