Co dalej z Baccą?

Co dalej z Baccą?

La Gazzetta dello Sport informuje, że Carlos Bacca jest zdeterminowany, aby zostać w La Liga na kolejny sezon. Kolumbijczyk  bardzo dobrze czuje się w  Villareal, gdzie obecnie przebywa na wypożyczeniu i chce właśnie w nim kontynuować swoją dalszą karierę.

Problem jednak w tym, że ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej nie zamierza płacić za kartę 31-latka kwoty 15,5 mln euro, dzięki której może ona wykupić zawodnika z Milanu. Hiszpański jest gotów zaoferować za Kolumbijczyka co najwyżej 10-12 mln euro, na co z kolei nie godzi się klub z via Aldo Rossi.

Włoski dziennik dodaje, że w ostatnim czasie Carlos Bacca odrzucił kilka ofert z Chin oraz klubów arabskich, co tylko potwierdza stanowisko Kolumbijczyka odnośnie swoich planów na przyszłość.

Komentarze

 • avatar
  adamos
  jakby został za Kalinę nie miałbym nic na przeciwko...
 • avatar
  karp_fso
  10-12 milionów w 2018 roku za napastnika który wykręcił naprawdę niezłe statystyki w uprzednim sezonie? 15,5 miliona to brzmi jak promocja, a oni chcą jeszcze taniej - co oni, Gallianiego w Villarreal zatrudnili?
 • avatar
  MK92
  Jakby był w formie z czasów Mihajlovicia, to chciałbym jego powrotu.
 • avatar
  KAKA22
  Karp_fso
  Wlasnie nie zatrudnili Gallianiego bo Galliani by zaproponowal 20+ Suso pewnie... Galliani sciagal szrot za grube pieniadze a sprzedawal dobrych grajkow za grosze.
  A co do Bacci to strasznie na niego narzekalem (nie bezpodstawnie) ale jesli mam porownanie z Kaliniciem to chcialbym jego powrotu on przynajmniej umial wyorzystac sytuacje 90-100%
 • avatar
  Pato
  Kalinić i Bacca muszą odejść. Andre Silva nie może być sprzedany. - wie to chyba każdy... oprócz Kalinicia i niestety chyba Gattuso. Jeżeli Andre Silva odejdzie kosztem kolejnego sezonu "szansy" dla Kalinicia, a jeszcze na środku oddadzą Locatellego żeby zgrywać zespół na nowo wokół Badejl-a, czy kogoś tego typu. To chyba odpuszczę sobie oglądanie Milanu na sezon, szkoda nerwów...
 • avatar
  dr Kris
  No jest to problem, że ani Baca ani tym bardziej Kalinic nie powinni być dla Rhino nawet opcją zmiennika. Obaj nie pasują do Milanu i trzeba to zrozumieć by pójść dalej, a nie kręcić się w miejscu.
  Sprzedaż Silvy też "przełknę" jeśli w zamian przyjdzie ktoś z wysokimi umiejętnościami grania na środku ataku. Dalej uważam, że trzeba serio powalczyć o Timo Wernera, oglądałem kilkanaście meczy RBLipsk i w moim odczuciu Timo pasowałby do wizji Gattuso.