Cellino: To Tonali wybierze sobie klub i podejmie ostateczną decyzję

Cellino: To Tonali wybierze sobie klub i podejmie ostateczną decyzję

Prezydent Brescia Calcio, Massimo Cellino wypowiedział się dla Tuttosport na temat przyszłości Sandro Tonalego. Oto, co przedstawiciel włoskiego zespołu miał do powiedzenia.

 Moim marzeniem jest go zatrzymać. Byłbym skłonny skakać nawet przez obręcze, aby tak się stało. Mam jednak umowę z Sandro, który jest złotym chłopcem. On dobrze wie, że jeśli poprosi mnie o odejście to pozwolę mu na to. Nie będę decydować o cenie. Ważne jest to, aby Tonali podjął decyzję w oparciu o serce. Tylko on zdecyduje, gdzie będzie grał.

Czy Tonali jest fanem Rossonerich? Kim jest obecny Milan? Kiedyś w klubie byli Berlusconi i Galliani, prawdziwi mistrzowie, którzy mnie inspirowali. W każdym razie nie jestem pewien czy Tonali jest fanem Milanu. Wiem jednak na pewno, że był wielkim fanem Gattuso

 Tonali jest chłodnym chłopcem, z północy, ale w głębi serca jest sentymentalny. Jestem romantykiem i chciałbym zobaczyć go w Romie lub Napoli, ale raczej do tego nie dojdzie. Wolałbym, aby kontynuował swoją karierę we Włoszech. On może zostać nowym Iniestą. Juventus i Inter? Zobaczymy... To Tonali wybierze sobie klub i podejmie ostateczną decyzję.

Komentarze