CdS: Jutro decyzja UEFA w sprawie Milanu

CdS: Jutro decyzja UEFA w sprawie Milanu

Corriere della Sera informuje, że jutro UEFA powinna przedstawić Milanowi swoją decyzje odnośnie dobrowolnego porozumienia w ramach Finansowego Fair Play.

Najprawdopodobniej zespół Il Diavolo otrzyma grzywnę w wysokości 20 mln euro, przy czym część tej kwoty może zostać zamrożona i anulowana w przypadku spełnienia wszystkich wymogów oczekiwanych wobec Milanu. Ponadto klub z via Aldo Rossi będzie mógł zgłosić ograniczoną liczbę zawodników do europejskich pucharów na okres przynajmniej jednego roku. 


Włoski dziennik dodaje, że nie wyklucza się także innych scenariuszy wobec Milanu.

Komentarze

 • avatar
  Krisu
  Ograniczoną, no ok, ciekawe tylko do ilu? Mam nadzieję że nie wpadną na pomysł ograniczenia do 18 piłkarzy.. Zna ktoś już takie przypadki? O jakiej liczbie możemy mówić??
 • avatar
  Nie pamiętam czy City czy PSG, ale swego czasu musiało ograniczyć swoją kadrę w europejskich pucharach z bodajże 25 do 21 czy tam 20.
 • avatar
  BF
  grzywna finansowa tyczy się nagród czyli hajs z LE nie będzie wypłacony do nas tylko zostanie UEFA + część zostanie zamrożona i zależna będzie czy Milan będzie stosował się do wytycznych ugody.

  Ponoć Finninvest jest skłonny wspomóc w tym i słusznie bo okres rozliczeniowy tyczy się ostatnich 3 lat Milanu pod batutą Milanu przez Finninvest