Castillejo: Zespół musi być jak rodzina

Castillejo: Zespół musi być jak rodzina

Samu Castillejo wypowiedział się dla Milan TV i Milannews.it po meczu ze SPAL. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

 O zespole:

 Wszyscy musimy się rozwijać, aby doprowadzić Milan należne mu miejsce. We Włoszech nie ma łatwych spotkań. Każdy zespół jest silny. Na co dzień dobrze pracujemy i robimy to, co nam mówi trener i tak będzie do samego końca. 

 Jesteśmy zespołem i musimy walczyć razem. W ostatnim czasie przechodziliśmy przez trudny czas. Zespół musi być jak rodzina. Nie można w nim myśleć tylko o sobie.

 O Lidze Mistrzów:

Liga Mistrzów pozostaje naszym celem i tak musi być do samego końca.

O meczu:

Odnieśliśmy zwycięstwo na własnym terenie. To musi być nasz punkt wyjścia. Jestem zadowolony z przebiegu tego spotkania. Miałem okazję zdobyć w nim bramkę, ale tym razem się nie udało. Kiedy gram, zawsze gram z odpowiednim pragnieniem i sercem. Cieszę się z powodu mojego występu i wygranej.

 We Włoszech wygrywanie spotkań nigdy nie przychodzi z łatwością. Wszystkie zespoły dobrze przygotowują się do spotkań. SPAL dobrze się broniło w tym meczu. Byliśmy dobrze przygotowani do tego spotkania i ostatecznie je wygraliśmy

O Lazio:

 To bardzo silna drużyna, przeciwko której nigdy nie gra się łatwo. Niedzielne spotkanie będzie dla nas jak bitwa. Musimy dać z siebie wszystko, aby wygrać to spotkanie.

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Pokrzepiające te wypowiedzi po meczu. Może wreszcie tworzy się jakaś drużyna z tego Milanu. Jeżeli chodzi o Samu, to jednak jego miejsce jest zdecydowanie na ławce. Suso w formie znacznie przewyższa swojego rodaka umiejętnościami, choć ostatnio tego zupełnie nie pokazywał i odpoczynek od wyjściowego składu bardzo mu się przydał.