Castillejo: Ten zespół jest jak rodzina

Castillejo: Ten zespół jest jak rodzina

Samu Castillejo udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O przerwie na reprezentacje:

Jesteśmy w dobrej formie i wykonujemy dobrą pracę. Z powodu przerwy na reprezentacje pracowaliśmy na niższej intensywności. Ostatnio na treningach pracowaliśmy nad aspektami fizycznymi, chcąc poprawić ten aspekt podczas przerwy na reprezentacje. Teraz przygotowujemy się do sobotniego meczu z Sampdorią. 

O Chiasso:

Mecz z Chiasso był okazją do rozegrania dodatkowych minut na boisku dla tych, którzy nie mają zbyt wielu okazji do gry. 

O Sampdorii:

Mamy nadzieję, że rozegramy w sobotę dobre spotkanie na własnym terenie. Najważniejsza w tym meczu jest wygrana u siebie. Sampdoria prezentuje dobry futbol. Mieliśmy okazję mierzyć się ze sobą w Pucharze Włoch. Zobaczymy, co się wydarzy w sobotnim meczu. Mogę powiedzieć, że jesteśmy dobrze przygotowani do tego spotkania i myślę, że rozegramy dobre zawody. 

O zespole:

Ten zespół jest jak rodzina. To oczywiste, że każdy z zawodników chce grać i trener dobrze wie, że może liczyć na swoich piłkarzy w sytuacji, kiedy trzeba dokonać zmiany. 

O Gattuso:

Nasz trener jest zawsze gotowy do działania, nigdy nie przestaje pracować i potrafi dobrze zmotywować zespół. 

O Caldarze:

Mattia nie trenował przez dłuższy czas z powodu kontuzji. Widać, że jest w dobrej formie. Mattia może nam bardzo pomóc i być może zagra jeszcze przed końcem tego sezonu.

O Piątku:

Jesteśmy pod wrażeniem siły jaką prezentuje Piątek. Poza boiskiem jest świetnym facetem, który może stać się bardzo ważną postacią w zespole. 

O Calhanoglu:

Calha jest również świetnym piłkarzem. Poza boiskiem staramy się wspólnie spędzać miło czas. On jest bardzo miłym facetem, który jest bardzo pomocny. 

O Lidze Mistrzów:

Myślę, że każdy zdaje sobie sprawę z tego, że naszym celem na ten sezon jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Jesteśmy blisko osiągnięcia naszego celu. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zagramy w Lidze Mistrzów.

O nowych zawodnikach:

Ważne jest, aby nowi zawodnicy czuli się dobrze w klubie. Stanowimy grupę, w której każdy może liczyć na pomocną dłoń ze strony kolegów z drużyny.

O sobie:

Trener dobrze wie, że może na mnie liczyć i, że zawsze jestem gotowy do gry. 

O Quagliarelli:

On jest silnym zawodnikiem, który potrafi dać pokaz umiejętności na boisku. Patrząc na niego można stwierdzić, że przeżywa drugą młodość. Musimy zwrócić szczególną uwagę na niego podczas sobotniego meczu. 

Komentarze

  • avatar
    KAKA22
    Tylko powiedz tacie żebyś częściej grał.
  • avatar
    kukałson
    Fajnie byłoby go zobaczyć w wyjściowej jedenastce z Sampdorią