Castillejo: Myślę, że to najlepszy czas dla mnie

Castillejo: Myślę, że to najlepszy czas dla mnie

Samu Castillejo udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

 O obecnej chwili:

 Będąc w Milanie, nigdy nie grałem trzech spotkań z rzędu. Myślę, że to najlepszy czas dla mnie, szczególnie dla zespołu. W niedzielę wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, w ostatniej chwili przed własną publicznością. Z pewnością przeżywamy teraz najlepszy moment w tym sezonie.

 O kibicowaniu Milanowi:

 Ciężko jest wytłumaczyć to uczucie. Kiedy przyjechałem tutaj 12 lat temu, czułem się wspaniale i moja miłość do klubu stała się silniejsza niż przedtem. Kiedy istniała możliwość przyjazdu tutaj, nie zastanawiałem się nawet przez chwilę. Moment, w którym kibice wstali, aby mnie oklaskiwać, był jednym z najpiękniejszych, jaki doświadczyłem w Milanie.

O Ibrahimoviciu:

 On jako pierwszy przybywa do Milanello. Ibra wygrał niemal wszystko, co możliwe w piłce nożnej. Jest bardzo wymagającym zawodnikiem na boisku. Jeśli stracisz piłkę, która była adresowana do Ciebie, każe Ci wydobyć z siebie wszystko, co najlepsze. Ibra to lider, który nie tylko stara się zdobywać bramki, ale także sprawia, że drużyna wygrywa. On jest właśnie takim typem zawodnika.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Bardzo fajny ostatni mecz.. i to by było na tyle. Sorry ale Samu to dalej nie jest zawodnik na miarę Milanu czy ceny za którą przszedł, tak samo jak nie jest dobrym pomysłem budowanie ofensywy Milanu na 38-letnim Ibrze. Co z nich zostanie z pół-tora roku? Samu w meczach z mocniejszymi rywalami nie istnieje.
 • avatar
  Slaviio
  na pewno o poziom wyżej niż drewniany przewidywalny suso (potrafi ominąć obronce trafic do bramki i podac pilke i to wystarczy na skrzydle )
  • avatar
   Pato
   Suso to powinna być już przeszłość Milanu, stety czy niestety. Z Samu w jego miejsce przeciwko lepszym zespołom Milan nic się nie osiagnie, tego można być pewnym.. pomimo "dobrego czasu, czy występu"... to samo z Ibrą na szpicy, kto widzi Milan wychodzący z fazy grupowej LM z Rebiciem i Castillejo i już wtedy 40 letnim Ibrą na szpicy? no ludzie! .

   Milan jest budowany na teraz, na uniknięcie kompromitacji którą ten sezon i tak już będzie (bo LM nie będzie, a nie jest powiedziane że Milan Pioliego doczłapie do miejsca premiowanego LE), nie ma żadnego planu długoterminowego, chyba że takim nazwyana miałaby być sprzedzerz klubu za ok.2 lata, pozbywając się po drodze najbardziej wartosciowych "aktyw", czytaj zawodników. Kto chce kupić Piątka a kto Paquetę?