Castillejo: Moim zdaniem zasłużyliśmy na zwycięstwo

Castillejo: Moim zdaniem zasłużyliśmy na zwycięstwo

Samu Castillejo wypowiedział się dla Milan TV po meczu z Juventusem. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 To było trudne spotkanie, zwłaszcza po derbowym meczu. Juventus jest bardzo silnym zespołem, ale rozegraliśmy dzisiaj bardzo dobre zawody. Moim zdaniem zasłużyliśmy na zwycięstwo. Na początku roku powiedziano nam, że kiedy obrońca skacze do piłki, a piłka uderzy go w ramię to nie ma rzutu karnego. Nie wiem więc, dlaczego rzut karny został odgwizdany. Daliśmy z siebie wszystko w dzisiejszym meczu. Teraz musimy myśleć o Torino.

 O zawieszeniu:

 Kiedy sędzia odgwizdał faul, którego nie było, bardzo się zdenerwowałem i zareagowałem tak, a nie inaczej. Tam nie było żadnego faulu.

O rewanżu:

 Jesteśmy świetnym zespołem, co pokazaliśmy także w derbach. Jest nam przykro z powodu dzisiejszego remisu. Wygrana 1:0 byłaby najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Teraz musimy skupić się na rozgrywkach ligowych. Potem będziemy myśleć o rewanżu, do którego chcemy przygotować się jak najlepiej.

Komentarze

  • avatar
    kusniak90
    Szkoda bo to taki mecz na podbudowanie po derbach. Ogólnie zasłużyliśmy jak w niewielu meczach w tym sezonie na zwycięstwo. Zagraliśmy dobre spotkanie, prowadziliśmy grę i mieliśmy okazję. Juve w tym meczu zrobiło to co umie najlepiej, użyło sędziego