Castillejo: Chcę zawsze dawać z siebie wszystko dla tego klubu

Castillejo: Chcę zawsze dawać z siebie wszystko dla tego klubu

Samu Castillejo udzielił wywiadu dla Sky. Oto, co skrzydłowy Milanu miał do powiedzenia:

O pozycji na boisku:

Jeśli chodzi o mnie nie ma żadnego znaczenia, na której stronie boiska gram, czy to na lewej czy na prawej. Decyzja o tym, gdzie zagram należy do trenera. Jeśli mogę grać i dobrze się przy tym bawić, pozycja na boisku jest dla mnie najmniejszym zmartwieniem.

O Gattuso:

Bardzo mi pomaga. Piłka nożna jest dla niego wszystkim.

Podczas każdego treningu staram się dawać z siebie wszystko. Poza boiskiem również mogę liczyć na jego wsparcie. Ogólnie czuję się lubiany przez zawodników, a ponadto czuję się częścią tego zespołu.

O Maldinim:

Jego słowa napełniają mnie dumą i radością. Dla zawodnika, który przychodzi z innego kraju, możliwość spotkania z takim mistrzem jak on jest czymś niesamowitym. Jego obecność i słowa wiele dla mnie znaczą. Chcę zawsze dawać z siebie wszystko dla tego klubu.

O Higuainie:

Poza boiskiem Higuain jest niesamowitą osobą. Potrafi żartować, śmiać się z resztą zespołu i wprowadza dobrą atmosferę do drużyny. Higuain jest dla nas wyjątkowym zawodnikiem i każdy trening z nim jest specyficzny. Można naprawdę wiele nauczyć się od niego. Jesteśmy zachwyceni, że możemy z nim trenować. To naturalne, że teraz będzie trochę zły, ponieważ nie grał on w ostatnich dwóch meczach. Teraz w pełni wyzdrowiał i może z nami normalnie trenować.


Komentarze

  • avatar
    adamos
    Samu będą z Ciebie ludzie
  • avatar
    MilanFanJ
    duży potencjał, ciąg na bramkę, waleczność. trzeba trzymać kciuki za jego rozwój. może będzie dla nas równie kluczowy jak Callejon dla Napoli :)