Cappelli: Nie rozmawialiśmy o nowym członku zarządu

Cappelli: Nie rozmawialiśmy o nowym członku zarządu

Członek zarządu Milanu, Roberto Cappelli wypowiedział się dla calciomercato.it na temat dzisiejszego spotkania zarządu Milanu. Oto co włoski działacz miał do powiedzenia:

Mogę potwierdzić, że nie rozmawialiśmy o podwyższeniu kapitału. Nie rozmawialiśmy także o nowym członku zarządu i  nie wydano w tej sprawie żadnych komunikatów. 

Decyzja UEFA? Jesteśmy z natury optymistami. Mamy nadzieję, że uda nam się potwierdzić naszą wiarygodność i cała sprawa zakończy się dla nas dobrze. 

Ten sam działacz w rozmowie z milannews.it potwierdził jednak podwyższenie kapitału klubowego na kwotę 32 mln euro. Jej zaksięgowanie nastąpi do 28. czerwca. Być może wspomniana persona odruchowo udzieliła innej odpowiedzi od tej co dla calciomercato.it

Komentarze

 • avatar
  bierhoff91
  Mały błąd. Cappelli potwierdził podwyższenie kapitału do 28 czerwca.
  • avatar
   Jacubinho7
   W wypowiedzi dla calciomercato.it nic takiego nie mówił. Może dla innego portalu coś mówił, ale przy tej wypowiedzi nie padła żadna data:

   Roberto Cappelli, membro del CDA del Milan, intervistato da calciomercato.it dopo il CDA. Ecco le dichiarazioni:"Non abbiamo parlato dell’aumento di capitale, confermo. Del nuovo socio ne parlate voi, noi non ne abbiamo parlato e non ci sono state comunicazioni in merito. Sentenza UEFA? Siamo ottimisti per natura. Speriamo di far valere le nostre ragioni, che sono buone".
  • avatar
   bierhoff91
   https://www.milannews.it/primo-piano/mn-cappelli-nessuna-comunicazione-sul-socio-di-minoranza-la-uefa-siamo-ottimisti-per-natura-298366


   "Affrontato argomento dei 32 milioni? Confermo"

   Kiedyś usłyszałem, że calciomercato ma kiepskiej rzetelności informacje. Jednak nie pamiętam czy chodziło o to z końcówką .it czy może .com
  • avatar
   Jacubinho7
   Z .com. ma gorszą opinię. Raczej nie należy spodziewać się Bóg wie jakich rozbieżności między jednym, a drugim źródłem. Może odpowiedział odruchowo i tyle.
  • avatar
   bierhoff91
   Ogólnie news, który wrzuciles wcześniej (https://acmilan24.com/news/o-spotkaniu-zarzadu-milanu-okiem-mediow) pokazuje jak bardzo trzeba uważać na doniesienia medialne, a nawet cytowanie wypowiedzi np. wczorajsza afera z Palotta czy Cancelo.

   Zresztą mówimy o mediach, które codziennie piszą co jest w głowie i portfelu Yonghonga Li, a nie wiedzą, że gość od 5 dni przebywa w Mediolanie :D