Capello: Musimy ocenić czy inni mogą grać z Ibrą

Capello: Musimy ocenić czy inni mogą grać z Ibrą

Fabio Capello wypowiedział się dla Rai 2. Oto, co były trener Milanu miał do powiedzenia.

Myślę, że Milan dokonał dobrego zakupu, sprowadzając Ibrę. Ibra jest zawodnikiem, który ma osobowość i zawsze chce wygrywać. Myślę, że będzie to dodatkowy bodziec dla innych. Nie grając od kilku miesięcy, z pewnością będzie miał problem z powrotem do formy w krótkim czasie. Mimo to Ibra ma większą jakość od pozostałych zawodników. 

Czy może on grać z Piątkiem i Leao?

Musimy ocenić czy inni mogą z nim grać... Ibra sprawia, że wszyscy, którzy grają obok niego, grają lepiej niż dotychczas. Kiedy Ibra grał w Milanie, niektórzy zawodnicy zdobyli więcej bramek. Po jego odejściu, ich liczby były coraz gorsze. Mówię tutaj o pomocnikach, którzy grają z tyłu. 

Komentarze

 • avatar
  Tomekp
  Ronaldo, któremu Ibra nie dorównuje, a który jest maszyną do treningu stosującym kosmiczne technologie do odnowy biologicznej, w wieku 34 lat powoli siada. Podejrzewam że w wieku 36 lat będzie bardziej ambasadorem niż piłkarzem.
  Zlatan ma 38 lat i nie gra w europejskiej piłce od kilku lat. Myślę że ten transfer to będzie gwóźdź do trumny Maldiniego. Chyba że ekonomicznie samymi koszulkami zarobi na transfer dwóch pomocników w lecie, wtedy zwrócę honor Paolo.
  • avatar
   bartezz_88
   Na wloska lige sie nada, nie ma.pucharow w tym sezonie wiec nie bedzie kolpotow z szybszymi i mlodszymi zawodnikami
  • avatar
   kusniak90
   Chłopie on będzie najlepszym piłkarzem Milanu, który będzie zjadał te nastoletnie talenty.