Calhanoglu odejdzie z Milanu?

Calhanoglu odejdzie z Milanu?

Mediaset podaje do wiadomości, że dwa kluby z Bundesligi, Eintracht Frankfurt i RB Lipsk wyraziły chęć zakontraktowania skrzydłowego Milanu, Hakana Calhanoglu podczas najbliższej kampanii transferowej.

Turek nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Wielu ekspertów uważa, że 24-latek nie wykazuje odpowiedniego zaangażowania na boisku i jego postawa nie wnosi na razie nic dobrego w szeregi ekipy Rossonerich. 

Włoska telewizja uważa, że w przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty za Calhanoglu, zespół Il Diavolo jest gotów ją rozpatrzeć. 

W tym sezonie Hakan zagrał w 11 spotkaniach. Nie udało mu się w tym czasie wpisać na listę strzelców, ale czterokrotnie zanotował kluczowe podanie przy trafieniach swoich kolegów z zespołu.

Komentarze

 • avatar
  fett85
  Turek jest bezproduktywny. Zagrał na dobrym poziomie kilka spotkań a resztę na poziomie słabym lub bardzo słabym. Patrząc na pieniądze jakie za niego zapłaciliśmy był to transfer nietrafiony. Jeżeli nadarzy się okazja, że ktoś zapłaci za niego 20/25 mln euro to sprzedać i się nie zastanawiać.
 • avatar
  Paolo03
  Ja też nie jestem jego fanem. Dziwi mnie fakt że głównie to on wychodził w podstawowym składzie. Castillejo o wiele bardziej "chce" i pokazuje zaangażowanie. Brakuje mu troche szczęścia ale myślę że będzie lepiej
 • avatar
  GiveMeReason
  Jeszcze odpali
 • avatar
  Pato
  Ja bym go trzymał - full stop.
 • avatar
  karp_fso
  IMO trzeba dać mu szansę do końca sezonu. W uprzednim sezonie też miał w zimę odejść. Umiejętności ma, pytanie czy w końcu je pokażę jak w drugiej rundzie ubiegłego sezonu?
 • avatar
  Kamilo
  Jakby miał odejść do któregos z ww klubów to tylko w zamian za Rebicia (Eintracht) lub Forsberga (Lipsk)
 • avatar
  Slaviio
  Numer 10 too porazka Powinien odejść tylko marnuje się miejsce ...