Calhanoglu: Chcę zostać w Milanie

Calhanoglu: Chcę zostać w Milanie

Hakan Calhanoglu udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Piolim:

To ważny trener dla mnie i dla całego zespołu. Pioli liczy się z naszymi opiniami. Wykonał świetną robotę w trudnym okresie. Wszyscy dobrze pracujemy z jego personelem. Teraz jesteśmy prawdziwym zespołem. Czy jestem szczęśliwy, że został? Bardzo. Ostatni okres był dla niego trudny. W mediach wiele mówiło się o Rangnicku, ale on mimo wszystko cały czas zachowywał się profesjonalnie. Zawsze możemy na niego liczyć. Jestem bardzo szczęśliwy, że dalej będzie naszym trenerem. Dzięki niemu możemy iść tylko do przodu.

O Milanie:

Milan z ostatnich miesięcy to prawdziwy Milan. Zawsze chcemy wygrywać. Mamy w sobie odpowiednią mentalność i wielką pasję. Wiele zawdzięczamy Zlatanowi, które bardzo nam pomaga. Ibra to bardzo ważny zawodnik dla nas. Do końca sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania. 

Nie możemy się doczekać następnego sezonu. 

O zespole:

Wierzę w nasz zespół. Mamy w sobie dużo jakości i jestem pewien, że w przyszłym roku będziemy grać lepiej. Naszą ambicją musi być Liga Mistrzów, a nie Liga Europy. Wszyscy będziemy musieli dać z siebie wszystko. 

O Bundeslidze:

Ostatnie doniesienia mediów są nieprawdziwe. Chcę zostać w Milanie. Wybierając Milan, kierowałem się sercem. Chcę dalej zakładać koszulkę Milanu.

Komentarze