Calhanoglu: Będę pracować jeszcze ciężej, aby poprawić swoją sytuację

Calhanoglu: Będę pracować jeszcze ciężej, aby poprawić swoją sytuację

Hakan Calhanoglu wypowiedział się dla tureckich mediów, w tym dla Daily Sabah po meczu z Mołdawią [4:0 dla Turcji, przyp.red.]. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Graliśmy dobrze. Myślę, że bardzo dobrze przygotowaliśmy się do tego meczu. Mamy nadzieję, że nadal będziemy wygrywać w kolejnych meczach i, że spotkanie z Francją zadecyduje o wydarzeniach w grupie. Mamy nadzieję, że los będzie nam sprzyjał i uda nam się awansować na Euro. 

O Milanie:

Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem zawodnikiem Milanu i nie jestem w pełni formy. Wiem jednak, że jestem dobrym zawodnikiem i będę pracować jeszcze ciężej, aby poprawić swoją sytuację i stać się lepszym zawodnikiem.

Komentarze

 • avatar
  Krisu
  Już chyba straciłem nadzieję że Turek odpali w Milanie. Na prawdę bym tego chciał, ale patrzę na niego ciąglę przez pryzmat poprzeniego sezonu gdzie momentami jego gra wyglądała tragicznie, i mówię to mając na uwadze że nie grał na 'swojej' pozycji.
  • avatar
   Bartol
   Szczerze mówiąc mam do gościa mieszane uczucia. Ma umiejętności, potrzeba trenera który go ogarnie. Dałbym mu z pół sezonu jeszcze szansy, bo noszenie 10 na plecach zobowiązuje. Na razie nic nie pokazał ciekawego w Milanie. Przykre. Jeszcze nie skreslajmy go.