Calabria: Jest to co prawda mało prawdopodobne, ale trzeba mieć nadzieję

Calabria: Jest to co prawda mało prawdopodobne, ale trzeba mieć nadzieję

Davide Calabria udzielił wywiadu dla Gazzetta TV. Oto co wychowanek Milanu miał do powiedzenia:

O progresie w swojej karierze:

Dwa lata temu po raz pierwszy przyleciałem do Stanów Zjednoczonych. Wkładam zdecydowanie więcej pracy w to, co robię, aniżeli wtedy. Poza tym dysponuję większym doświadczeniem. Przez ten czas wiele się zmieniło zarówno w moim życiu osobistym jak i zawodowym.

Czy obrona Milanu będzie w przyszłości decydować o sile reprezentacji Włoch?

Mam nadzieję, że kiedyś tak się stanie. Musimy jednak sporo pracować i jeszcze wiele się nauczyć. Dokonywanie prognoz jest bardzo trudne. Z pewnością postaramy zapewnić jej odpowiednią jakość.

O różnicach między Milanem, a klubami w NBA:

W NBA tak naprawdę wszystko może się wydarzyć w każdej chwili. My jesteśmy w bardziej komfortowej sytuacji. Pewne decyzje są dokonywane przez klub, a nie inne jednostki. The Philadelphia 76ers przeszła przez podobną drogę co my. Podobnie jak my posiadają wiele talentów z własnych szkółek i jak na razie nie przeprowadzili poważnego wzmocnienia swojego zespołu.

O marzeniu związanym z Milanem:

Milan zawsze posiadał w swoim składzie wielkich zawodników, którzy zawsze walczyli o najwyższe cele. To byłby to prawdziwy cud, gdyby udało nam się wygrać z Juventusem i powalczyć z nimi o Scudetto. Jest to co prawda mało prawdopodobne, ale trzeba mieć nadzieję.

Komentarze