Cafu: Dzięki niemu Milan może wrócić do Ligi Mistrzów

Cafu: Dzięki niemu Milan może wrócić do Ligi Mistrzów

Cafu wypowiedział się dla Corriere dello Sport na temat Krzysztofa Piątka. Oto, co były obrońca Milanu miał do powiedzenia.

Pod niektórymi względami Piątek przypomina mi Shevchenkę. Dzięki niemu Milan może wrócić do Ligi Mistrzów. Chciałbym, aby dokonał wielkich rzeczy. Chciałbym, aby wygrał klasyfikację na najlepszego strzelca ligi. 

Komentarze

 • avatar
  Byłem bardzo sceptycznie nastawiony na przyjście Piątka do Milanu, ale Krzysiu szybko uświadomił mi jak bardzo się myliłem. Dzięki niemu szansa na grę w Lidze Mistrzów w następnym sezonie jest większa.
 • avatar
  KAKA22
  Ja również byłem wręcz negatywnie nastawiony do jego transferu do nas (no bo przecież czego można się spodziewać po piłkarzu, który 7-8 miesięcy temu kopał się w ekstraklasie?) ale Piątek udowadnia jak bardzo sie myliłem bo chłop mnie zadziwia coraz bardziej w każdym meczu. Nie dość ze urodził sie z tym co miał Inzaghi czyli z magnesem piłki w nodze to naprawdę fajnie radzi sobie w grze z daleka od pola karnego jak trzeba piłkę utrzymać, odegrać. Naprawdę szacun Piątek.
 • avatar
  MK92
  A ja jakoś w przypadku Piątka miałem od początku nosa i wiedziałem, że zastąpienie sfrustrowanego Higuaina Polakiem będzie strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie chcę przez to powiedzieć, że zawsze jestem nieomylny w swoich osądach na temat Milanu ;)
 • avatar
  ZGLubin2004
  Piątek nie tylko zostanie najlepszym snajperem w Seri A ale Milan wprowadzi do ligi Mistrzów i zdobędzie z AC Milan puchar Italii 2019 roku