Cafu o Maldinim: Wiedziałem, że prędzej czy później wróci on do Milanu

Cafu o Maldinim: Wiedziałem, że prędzej czy później wróci on do Milanu

Marcos Cafu udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Oto co były piłkarz Milanu miał do powiedzenia:

Czy Milan posiada Brazylijczyków na właściwych stanowiskach?

Z Leonardo nie mam zbyt wiele wspólnego, ale szanuję go. Kaká to osoba, która przemawia do fanów mimo, że nie ma jeszcze jasno określonej roli w nowym kierownictwie. Podobają mi się te zmiany.

O Maldinim:

Ludzie tacy jak Maldini nie mogą tak długo trzymać się z dala od piłki nożnej. Wiedziałem, że prędzej czy później wróci on do Milanu.

O Gattuso:

Trener Gattuso to naprawdę dziwna osoba. Muszę się do niego przyzwyczaić (śmiech). Jestem szczęśliwy, że ponownie pracuje on w Milanie, podobnie jak di Francesco na ławce trenerskiej Romy.

O meczu Milan vs Roma:

Nie wiem komu będę kibicował. Mam nadzieję, że ten mecz zakończył się remisem. To spotkanie nie zdecyduje o walce o Scudetto.

O nowym kierownictwie Milanu:

Nowe władze wydają się bardziej solidne od poprzednich właścicieli. Będę naprawdę szczęśliwy jeśli będzie dane mi zjeść z menedżerami i przyjaciółmi, gdy przyjadę do Casa Milan.

Czy myślę o powrocie do Milanu?

 Nie, w nowym kierownictwie jest już zbyt wiele osób (śmiech). Mam już swoje miejsce w piłce nożnej jako ambasador FIFA i UEFA.

Zawsze oglądam Serie A. Zobaczenie Maldiniego i Tottiego na trybunach San Siro w garniturze i krawacie będzie dla mnie wielkim ciosem prosto w serce, ponieważ widok ten oznacza, że jesteśmy już starcami.

Komentarze