Były trener przygotowania fizycznego Milanu: Montella był zmuszony zrezygnować z moich usług

Były trener przygotowania fizycznego Milanu: Montella był zmuszony zrezygnować z moich usług

Były trener przygotowania fizycznego Milanu, Emanuele Marra wypowiedział się dla Tuttomercatoweb.com. Oto, co były członek sztabu szkoleniowego Rossonerich miał do powiedzenia.

Montella był zmuszony zrezygnować z moich usług. To nie była spontaniczna decyzja, ale ostatecznie ze mnie zrezygnował. Decyzja nadeszła z góry i nic nie mogłem na to poradzić.

Gattuso? Mam inną wizję wykonywania swojej pracy niż on. Uważam, że treningi przy bardzo dużej intensywności z piłką przy nodze dają co najmniej takie same efekty, co zwykła praca na treningach. 

Dieta wegańska w Milanello? Moje metody szkolenia były często kwestionowane przez Montellę. Swego czasu w mediach krążyły plotki, że podjęliśmy decyzję o zrezygnowaniu z mięsa z menu zawodników. To nieprawda. Nie jesteśmy weganami. Myślę, że zawodnicy mogą jeść mięso, ale nie na lunch i kolację. 

Wraz z Montellą chcieliśmy dokonać wielu  zmian w dotychczasowym systemie szkolenia. Oprócz wprowadzenia odpowiedniej diety, nawiązaliśmy współpracę z pewnym mistrzem sztuk walki, aby skupić się także na równowadze nerwowo-mięśniowej naszych zawodników.

Czy chciałbym ponownie pracować z Montellą? Być może, zobaczymy, co przyniesie przyszłość. 

Komentarze

 • avatar
  Ilfenomeno
  Podobno żeby leczyć Contiego zatrudnili również znachora i cygankę.
  • avatar
   Jacubinho7
   Dobrze, że nie czarodziejki z Księżyca :P
  • avatar
   Ilfenomeno
   Z montellą wszystko jest możliwe :) .