Brahim: Chcę grać piłkę, która zapewni mnie i fanom Milanu powody do radości

Brahim: Chcę grać piłkę, która zapewni mnie i fanom Milanu powody do radości

Brahim Diaz udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Milanie:

 Moje pierwsze wrażenie jako zawodnik Milanu są naprawdę pozytywne. To zaszczyt grać w takim wielkim klubie jak Milan, klubie z wielką historią. 

O Theo Hernandezie:

Jeszcze nie miałem okazji porozmawiać z Theo, ale jestem pewien, że wkrótce to nastąpi. Oczekuję, że zostanę przez niego ciepło przywitany. On dobrze wie, jak to jest przejść z Realu do Milanu i jak sobie poradzić we Włoszech po takiej przeprowadzce. 

O zespole:

Myślę, że łatwo będzie się tutaj zaaklimatyzować, ponieważ ten zespół tworzy niesamowita grupa zawodników. 

O trenerach:

Trenowali mnie tacy trenerzy jak Guardiola i Zidane. Wiem, że obaj grali we Włoszech. Zidane mówił wiele dobrego o Włoszech i o Serie A. Mediolan to miasto, które bardzo lubi.

O ulubionym zawodniku:

 Jest ich naprawdę wiele i ciężko mi wybrać jednego. Każdy zawodnik odgrywa pewną rolę w zespole i wie, co musi robić. W tej chwili myślę tylko o sobie i o tym, jak mogę pomóc zespołowi.

O Ibrahimoviciu:

 Zakładanie koszulki z jego poprzednim numerem jest prawdziwym zaszczytem. Będzie to wiązało się z dużą presją, ale nie przeszkadza mi to. Ibra to legenda Milanu i w tym roku będę mógł dzielić z nim swoją pasję. Chcę grać piłkę, która zapewni mnie i fanom Milanu powody do radości. 

O sobie:

Jestem pracowitą osobą. Uważam jednak, że sam talent nie wystarczy. Mam nadzieję, że kibice będą ze mną zadowoleni, szczególnie z mojej gry na skrzydle i na środku. Wszyscy musimy cieszyć się grą. Forza Milan!

Komentarze

  • avatar
    Paolo03
    Jestem ciekaw jego postawy. Być może gdyby odpalił zostanie z nami na dobre.
  • avatar
    taurus-95
    Z Monzą za dużo czasu nie miał, ale pokazał bardzo dobrą technikę.