Borini w wyjściowym składzie z Sassuolo?

Borini w wyjściowym składzie z Sassuolo?

Jak informuje MilanNews, jest duża szansa, że Borini znowu wystąpi w pierwszej jedenastce Milanu w niedzielnym meczu. 

Higuain prawdopodobnie nie wyleczy się z kontuzji do tego czasu, pomimo, że pojawił się dzisiaj w Milanello, to nie trenował z drużyną. Cutrone nie jest ciągle w 100% sprawny.

Komentarze

 • avatar
  GiveMeReason
  Tragedia...
 • avatar
  darasmilanista
  to kpina jakaś czy co :(
 • avatar
  Kamilo
  Dawać Tsadjouta a nie to drewno...
  Jak Borini zagra w podstawie to możemy być pewni, że Sassuolo zwolni nam kolejnego trenera
 • avatar
  JJay
  Ja pierdole, zwolnić tego pseudo trenera razem z tym sabotazysta Borinim. To co się wyprawia w Milanie już nawet śmieszne nie jest, płakać się chce co się z tym klubem porobiło.
 • avatar
  kusniak90
  Wola walki to nie wszystko, Borini to może być zmiennikiem na końcówkę, gdzie wynik jest plus 3 do przodu w innym wypadku wystawienie to to przymus.. po co oddawaliśmy Silvę? Dwóch napastników to za mało, Higuain wiadomo byłby pierwszym wyborem, Cutrone jest świetnie rozwijającym się, młodym napastnikiem więc szansę by dostawał, teraz kontuzja jednego i drugiego i zostaliśmy bez napastnika, dramat.. zresztą brakuje kreatywnego pomocnika i to widać. Do póki taki nie przyjdzie gra będzie wyglądała tak jak teraz czyli kiepsko. Amen.
 • avatar
  Pato
  Na litość boska... Gattuso chyba mysli ze jest szamanem i chce zaklinac rzeczywistosć,... ale widze tez pozytywna strone tych idiotycznych upartych decyzji Gattuso, z Borinim na szpicy nie mamy szans z Sassuolo w dobrej formie, na dokładke dobrze by było zeby trafił Locatelli, i to tylko przyblozy Milan do porzadnego trenera... ciao Rino, forza Milan!
 • avatar
  Cleaver
  JEZU, PRZEGRAJMY TEN MECZ I NIECH TO SIE ZAKOŃCZY
 • avatar
  MK92
  Lubię Fabio za wolę walki, ale on prezentuje poziom techniczny rodem z ligi okręgowej. Szkoda, że Rino nie ma tyle odwagi, by z Sassuolo zagrać w systemie z fałszywą dziewiątką i nie wystawiać tym samym Boriniego.