Borini: Chcę zostać w Milanie

Borini: Chcę zostać w Milanie

Fabio Borini wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem United. Oto co wszechstronny zawodnik Milanu miał do powiedzenia:

O International Champions Cup:

Będziemy  mieć okazję zmierzyć się ze wspaniałymi zespołami podobnymi jak nasz. Są to spotkania przygotowujące do rozgrywek Serie  i myślę, że nie ma obecnie możliwości lepszego przygotowania niż te mecze. Lepiej jest zmierzyć się z Manchesterem United, Tottenhamem i FC Barceloną, aniżeli brać udział tylko w meczach treningowych. 

O zmianach w strukturze klubu:

Wszyscy byliśmy skupieni na naszej pracy. Osoby  ze Stanów Zjednoczonych podchodzą do pewnych spraw zupełnie inaczej i nie mają pojęcia o pewnych rzeczach. Musimy wykonywać naszą pracę i  skoncentrować się na wydarzeniach na boisku. Teraz przygotowujemy się do nowego spotkania i czekamy na nie z niecierpliwością.

O celach na nadchodzący sezon:

Z pewnością musimy pokazać się z lepszej strony niż rok temu. Chcę grać zdecydowanie więcej i zdobyć więcej bramek. Chcę robić to, co robię najlepiej. W ubiegłym sezonie zdobył 5 bramek. W tym sezonie postaram się zdobyć ich jeszcze więcej, ale będzie to zależało od tego, gdzie ustawi mnie trener. 

O roli na boisku:

Moją rolą jest bycie napastnikiem, ale mogę również grać na innych pozycjach dzięki swoim umiejętnościom. 

O przyszłości:

Nic nie wiem o plotkach na mój temat. Chcę zostać w Milanie.

Komentarze