Bonucci po meczu z Atalantą

Bonucci po meczu z Atalantą

Leonardo Bonucci wypowiedział się dla Sky Sport po meczu z Atalantą. Oto co kapitan Milanu miał do powiedzenia:

 O meczu:

 Prawdą jest,  że osiągnęliśmy dzisiaj nasz cel minimum. W niedzielę czeka nas kolejne  starcie, aby wywalczyć bezpośredni awans do Ligi Europy. 


 O finale Pucharu Włoch:

 Wolałbym zakończyć ten finał w zupełnie inny sposób. Żebyśmy zachowali  koncentrację do samego końca, moglibyśmy powalczyć o zwycięstwo. Szkoda, że nasza przygoda w Pucharze Włoch zakończyła się w taki, a nie inny  sposób. Teraz przygotowujemy się do meczu z Fiorentiną. Potrzebujemy  naszych kibiców, aby wypełnili San Siro po brzegi. To może pomóc nam w  osiągnięciu naszego celu.

 O sezonie:

 Na początku sezonu  miałem pewną wizję sezonu w wykonaniu Milanu. Niestety straciliśmy po  drodze  po drodze z drużynami walczącymi o utrzymanie co ograniczyło  realizację naszych podstawowych celów. Musimy wyciągnąć konsekwencje z  naszych błędów. Młodzi zawodnicy w przyszłym sezonie będą bardziej  dojrzali i bogatsi o nowe doświadczenia. To może nam pomóc w kontekście następnej kampanii.


 O Donnarummie:

  Powiedziałem mu, że w  jego wieku popełniałem więcej błędów od niego. Wówczas za każdym razem  próbowałem mu zrozumieć dlaczego popełniłem dany błąd. Starałem się z  każdego z nich wyciągać wnioski. Najważniejsze jest, aby teraz zachował  spokój i robił swoje na boisku pomimo wielkiej presji jaka na nim ciąży.  Za kilka lat może być wielkim bramkarzem.


 O Buffonie:

  Chciałbym, aby Gigi i Juventus wygrali dzisiejszy mecz i zdobyli  Scudetto. On na to zasłużył jak mało kto. Życzę mu samych sukcesów  niezależnie od tego co będzie robił w przyszłym sezonie.

Komentarze