Bonera: Postaramy się nadrobić wszelkie braki z pierwszego meczu

Bonera: Postaramy się nadrobić wszelkie braki z pierwszego meczu

Daniele Bonera wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Lille. Oto, co tymczasowy trener Milanu miał do powiedzenia.

 Czy zwycięstwo z Napoli wpłynie na morale zespołu przed jutrzejszym spotkaniem?

Ostatnie zwycięstwo wpłynęło pozytywnie nasze morale. Jutro będziemy mierzyć się ze wspaniałą drużyną, która w pierwszym meczu postawiła nas w trudnej sytuacji. W pierwszym meczu popełniliśmy wiele błędów na poziomie technicznym. Jutro postaramy się ich nie powtórzyć i wygrać ten mecz. Jutro wieczorem chcemy zagrać z identycznym nastawieniem, które zaprezentowaliśmy w Neapolu. 

Czy problemem dla zespołu będzie gra co 3 dni?

 Tak naprawdę od maja gramy co 3 dni i zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Myślę, że nie jest to problem. Nasz zespół jest na wysokim poziomie. 

O Ibrahimoviciu:

 Rozmawiałem z nim po meczu. Po poniedziałkowych testach chciał wrócić do gry, ale to nic nowego. Ibra to wielki profesjonalista i wspaniały człowiek. Niezależnie od sytuacji on jest zawsze gotowy do gry i zawsze chce dawać z siebie maksimum.

 Czy przeszkadza Ci presja nakładana na Milan?

 Mamy silną mentalność i wiemy, co doprowadziło nas do tego, aby znaleźć się na szczycie tabeli. Wiemy, co zrobić, aby pozostać na obecnej pozycji. Nie ma sensu przejmować się pewnymi wypowiedziami.

 Czy w jutrzejszym spotkaniu Milan będzie nastawiony defensywnie?

Lille posiada bardzo dobrych zawodników w ofensywie. To świetny zespół. To nie przypadek, że zajmują drugie miejsce w Ligue 1 i pierwsze miejsce w naszej grupie. Postaramy się nadrobić wszelkie braki, który mieliśmy w pierwszym meczu.

Czy remis byłby dobrym wynikiem?

 Chciałbym powiedzieć, że tak, ale nasz zespół zawsze myśli o zwycięstwie. Niezależnie od sytuacji chcemy narzucić swój własny styl gry. Taka jest nasza mentalność, która wynika z historii tego klubu. Musimy kontynuować naszą pracę.

Komentarze