Bonera: Jest nam trochę przykro z powodu dzisiejszego rezultatu

Bonera: Jest nam trochę przykro z powodu dzisiejszego rezultatu

Daniele Bonera udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co tymczasowy trener Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

 Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji na zdobycie bramki, tym bardziej, że nasz przeciwnik był rzadziej przy piłce od nas.

O tożsamości:

 Duch zespołu udziela się wszystkim. Jesteśmy zadowoleni z pracy zawodników. Jest nam trochę przykro z powodu dzisiejszego rezultatu. 

O Tonalim:

 Wierzymy w jego umiejętności. W dzisiejszym spotkaniu zaprezentował się z dobrej strony. To poważny i inteligentny zawodnik. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

O Maradonie:

 O jego śmierci dowiedzieliśmy się niedługo po naszym przylocie do Francji. Składam kondolencje jego rodzinie i jego najbliższym. Wszyscy łączymy się w bólu z jego rodziną. Maradona był prawdziwym mistrzem.

O średniej wieku w zespole:

 Cieszymy się, że jesteśmy młodym i żywiołowym zespołem. Czasem potrzeba odrobiny zdrowego szaleństwa. Tworzymy młody zespół z pewnymi elementami doświadczenia.

O Ibrahimoviciu:

Ibra jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Pomimo jego nieobecności, zespół zawsze stara dawać z siebie wszystko. Nasza mentalność zawsze będzie taka sama, z Ibrą czy bez.

O Bennacerze:

 W ostatnim czasie bardzo się rozwinął. Ismael jest ważną częścią naszego zespołu. Osobiście wolę jednak mówić o zespole, aniżeli o pojedynczych zawodnikach.

O Lidze Europy:

 Musimy wygrać kolejne spotkania w naszej grupie. Myślę, że możemy to osiągnąć.

Komentarze