Bonera: To będzie trudny, ale fascynujący mecz

Bonera: To będzie trudny, ale fascynujący mecz

Daniele Bonera wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Fiorentiną. Oto, co tymczasowy trener Milanu miał do powiedzenia.

O Fiorentinie:

 To będzie trudny, ale fascynujący mecz. Jesteśmy świadomi jakości naszego przeciwnika i z pewnością podejdziemy do tego spotkania z odpowiednim nastawieniem. Fiorentina to silny zespół, który dobrze znamy i któremu należy się szacunek.

O Gabbii:

W czwartek rozegraliśmy dobre spotkanie w defensywie. Popełniliśmy jednak drobny błąd, ale jesteśmy zadowoleni z naszych zawodników.

 Jak oceniasz zawodników, którzy dołączyli do klubu latem?

Jesteśmy zadowoleni z zawodników, którzy do nas dołączyli. Niemal od razu zrozumieli naszą filozofię i otrzymane wskazówki.

O Ibrahimoviciu:

W przyszłym tygodniu zostanie poddany kolejnym badaniom. Mamy nadzieję, że wkrótce do nas wróci.

Co wymaga poprawy?

Zawsze można coś poprawić. Mogliśmy uniknąć chociażby bramki straconej w Napoli czy z Lille.

O prawej stronie:

Mogę powiedzieć, że mamy spokój na prawej stronie boiska. Samu rozegrał ostatnio dobre spotkanie i zdobył bramkę. Z kolei Alexis poczynił znaczące postępy. Jesteśmy spokojni.

O Theo Hernandezie:

Czasami prosimy go, aby grać niżej lub wyżej. Wszystko zależy od meczu. Theo to silny zawodnik, który posiada odpowiednie cechy, aby stać wielkim zawodnikiem.

O Calhanoglu:

Każdy zawodnik zalicza mniej lub bardziej pozytywne momenty. Hakan jest dla nas cennym zawodnikiem i ufamy jego umiejętnościom. Jesteśmy zadowoleni z jego pracy.

O Tonalim:

Sandro przypomina Bennacera z zeszłego roku. Tonali stopniowo się rozwija i wierzymy w jego talent oraz umiejętności. W czwartek miał swój udział przy bramce Rebicia. Sandro ma wszystko, aby każdego dnia się rozwijać. Jesteśmy tutaj, aby mógł się stać ważnym zawodnikiem dla zespołu.

O Rebiciu:

Uraz łokcia wpłynął na jego grę i nie jest jeszcze gotowy na 100 %. W meczu z Lille pokazał, że radzi sobie coraz lepiej i powoli powraca do formy.

O Diazie:

Myśleliśmy nad tym, aby zagrał od początku przeciwko Lille. Jesteśmy zadowoleni z jego pracy oraz wkładu w grę zespołu. Brahim na świetną technikę i wizję grę. Być może zagra jutro od początku.

O karierze trenerskiej:

Czekam na powrót naszego trenera. Mamy nadzieję, że wkrótce do nas wróci. Jeśli chodzi o mnie to wciąż muszę się uczyć i potrzebuję praktyki. Każdego dnia uczę się od Piolego. Jego pomoc i wsparcie są nieocenione.

O Romagnolim:

Alessio był dostępny na mecz z Lille. Postanowiliśmy dać mu jednak odpocząć, ponieważ w ostatnim czasie zagrał w każdym spotkaniu.

O Leão:

Dzisiaj miał badania i wypadły całkiem dobrze. Lekarze są zadowoleni z postępów leczenia. Kolejne badania odbędą się w połowie przyszłego tygodnia.


Komentarze