Bobić: Mamy zamiar wypełnić dwuletnie wypożyczenie Andre Silvy

Bobić: Mamy zamiar wypełnić dwuletnie wypożyczenie Andre Silvy

Dyrektor techniczny Eintrachtu Frankfurt, Fredi Bobić wypowiedział się dla La Gazzetta dello Sport. Oto, co przedstawiciel niemieckiego zespołu miał do powiedzenia.

Mamy zamiar wypełnić dwuletnie wypożyczenie Andre Silvy. Na ten moment każde pragnienie wymaga zmierzenia się z obecną rzeczywistością. 

Cieszę się, że Rebić dobrze sobie radzi po krótkim okresie aklimatyzacji. Nigdy nie miałem wątpliwości co do tego, że obaj będą sobie dobrze radzić w nowych klubach. W tej chwili jest zbyt wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek negocjacjach w tej sprawie. Wszystko zostanie omówione w stosownym czasie. 

Co nas przekonuje do Silvy? Tak naprawdę wszystko. Podoba nam się jego postawa ze sportowego i czysto ludzkiego punktu widzenia... To ważne, że będzie z nami co najmniej przez 2 lata. W ostatnim czasie grał w wielu klubach w dość krótkim czasie. Chcieliśmy w ten sposób zagwarantować mu nasze zaufanie i ciągłość w grze. 

Rangnick? Mam z nim doskonałe relacje. Równie dobrze dogadywałem się z Bobanem i Maldini. Śledzę z uwagą i zaciekawieniem całą sytuację. Interesuje mnie rozwój wydarzeń, ale tylko z perspektywy kibica piłki nożnej. Ewentualne zmiany nie mogą wpłynąć na negocjacje w sprawie Andre i Rebicia. Mogę potwierdzić, że oba transfery są niezależne od siebie. 

Komentarze