Boban: Nigdy nie odbyliśmy konkretnych rozmów w sprawie jego ewentualnego transferu

Boban: Nigdy nie odbyliśmy konkretnych rozmów w sprawie jego ewentualnego transferu

Zvonimir Boban udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co działacz ekipy Rossonerich miał do powiedzenia.

O mercato:

 To było ciężkie mercato. Mam nadzieję, że następnym razem FIFA trochę je skróci. To stresujący okres dla zespołu i trenera. W tym czasie zawodnicy przychodzą i odchodzą.

O Rebiciu:

 Rebić to zawodnik z dużą ilością charakteru i siły. On dobrze wie jak wykonywać różne role na boisku. Może grać zarówno jako środkowy i cofnięty napastnik. To poważny zawodnik, który bardzo się rozwinął pod względem technicznym. Cieszymy się, że jest z nami.

O zespole:

Młodzi zawodnicy są dobrzy, ale w zespole muszą być też zawodnicy z doświadczeniem i siłą. Mamy wielu młodych zawodników. Być może lepiej byłoby mieć w swoich szeregach jeszcze kilku doświadczonych graczy. Jesteśmy w okresie stopniowego progresu. Milaniści tak długo czekali na zmiany. Zarówno ja jak i Paolo nie chcemy zbyt długo czekać na dokonanie wielkich zeczy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na pewne rzeczy potrzeba czasu. Nie można z dnia na dzień osiągnąć wszystkiego. 

O Modriciu:

Luka jest wielkim Milanistą. To niezwykły zawodnik, ale jego sprowadzenie było niemożliwe. Nigdy nie odbyliśmy konkretnych rozmów w sprawie jego ewentualnego transferu. On nie chciał opuszczać Realu po złym sezonie.

O Correi:

 Nie udało nam się spełnić odpowiednich warunków ekonomicznych, aby sprowadzić Correę. Zobaczymy czy to nam wyjdzie na dobre czy też nie.

 Mamy dobry zespół. Z czasem zobaczymy czy wykonaliśmy swoją pracę dobrze czy źle. Wierzymy, że zawodnicy, których sprowadziliśmy, staną się ważnymi elementami zespołu.

Komentarze