Boban: To będą szczególne derby

Boban: To będą szczególne derby

Zvonimir Boban był gościem imprezy "Amici dei Bambini". Oto, co działacz Milanu miał do powiedzenia.

O Ibrahimoviciu:

 Ibra jest prawdziwym mistrzem. Zlatan posiada szczególną osobowość i wykazuje się prawdziwym profesjonalizmem. Wszedł on do szatni ze szczególną pokorą. Znając jego siłę uderzenia i umiejętności, nie było to takie proste. Nie miał on problemów ze zrozumieniem atmosfery w szatni. To był delikatny moment. Ibra podjął się wielkiego ryzyka, którego jest świadomy. To, co robi, jest wartością dodaną dla wszystkich.

O derbach:

 Następne spotkanie będzie miało szczególne znaczenie nie tylko dla kibiców, ale także dla miasta. To będą szczególne derby.

O formacji:

 Zmieniliśmy formację, ale nie możemy mieć na tym punkcie obsesji. Kiedy grasz dwiema liniami po czterech zawodników, zespół jest bardziej zrównoważony.

O efekcie Ibry:

 Jego wpływ jest odczuwalny w zespole. Myślę, że będzie gotowy na niedzielne spotkanie. Ibra nalegał, aby wziąć udział w niedzielnym spotkaniu z Hellasem.

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  Szczególne bo wysoko przegrane, szczególne, bo nie nie mamy zmienników, szczególne bo to będzie zderzenie dwóch światów, itp itd
  • avatar
   Skąd ten defetyzm? Faktycznie nie ma zbyt wielu powodów do wiary w zwycięstwo, ale nie sądzę że zbierzemy bęcki jak w Bergamo.
  • avatar
   Cleaver
   YAHOOD3, zabrakło Ibry i nie potrafiliśmy sobie poradzić z Hellasem u siebie. Powiem więcej, mogliśmy to przegrać 1:3 (dwa słupki) albo i 0:3 gdyby nie rykoszet przy rzucie wolnym Hakana :)
   Inter jest obecnie poza naszym zasięgiem.

   Oczywiście jeżeli się mylę, to będzie mi bardzo miło :)