Biglia: Moim celem jest gra przeciwko Romie.

Biglia: Moim celem jest gra przeciwko Romie.

Lucas Biglia udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co pomocnik Milanu miał do powiedzenia:

O czwartym miejscu:

Jest to cel, do którego dążymy i nad którym pracujemy każdego dnia. Rozgrywany świetne rozgrywki. Kroczymy właściwą ścieżką, ale to nie wystarcza do osiągnięcia naszego celu.

O Higuainie:

Jeszcze nic nie wiem. Dużo ze sobą rozmawiamy, nie mogę wam nic powiedzieć. Czy coś tracimy? Możemy zyskać na każdym zawodniku, który do nas przyjdzie.

O Piątku:

Do tej pory zaprezentował się jako bardzo silny, młody zawodnik.

O Milanie:

Nasz trener bardzo dobrze radzi sobie z zarządzaniem zespołem. Pomimo niewielkiego doświadczenia prezentuje on świetną jakość. Kibice muszą bardziej wierzyć ten zespół. Tworzą go młodzi, ale silni zawodnicy. Przed nami jeszcze sporo pracy.

O powrocie na boisko:

Staram się wrócić na boisko tak szybko jak to możliwe. Bardzo tęsknię za boiskiem. Patrzenie z boku nie wpływa na mnie dobrze. Podanie ręki zespołowi na boisko jest piękniejszy niż stanie z boku.

Gdyby to zależało ode mnie, zagrałbym w Pucharze Włoch. Moim celem jest gra przeciwko Romie.

O Pucharze Włoch:

Po odpadnięciu z Ligi Europy te rozgrywki z pewnością są naszym celem. Dały nam one możliwość gry w Superpucharze. Mecz przeciwko Napoli będzie dla nas dobrym sprawdzianem także dlatego, że od lat rywalizują z Juventusem o Scudetto. Mam nadzieję, że osiągniemy dobry wynik.

O Paquecie:

Jest bardzo silnym zawodnikiem, który dostosowuje się do wielkiego włoskiego futbolu, co nie jest łatwym zadaniem. Mamy nadzieję że będzie to kontynuować, ponieważ dzięki temu stanie się jeszcze silniejszy. 

Komentarze